Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Dara jede: Sotva se rozešla s Rytmusem, už ukazuje své nahé poklady bez podprsenky!

Hříšná Dara ví, čím zaujmout. A daří se jí to.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 64 fotografií
Je to číslo... Dara Rolins (45) před pár dny oficiálně ukončila vztah s Patrikem Rytmusem Vrbovským (41) a místo otírání slz zásobuje na Instagramu své fanoušky snímky, které jsou hodně hříšné. Je tak patrné, že s rozchodem si moc hlavu neláme. Naopak, začíná si užívat volnosti a nestydí se ukázat to, co směl donedávna vidět v soukromí jen její partner.

Dávno překročila práh čtyřicítky a pořád vypadá báječně. Nestárnoucí Dara možná sama nečekala, že její vztah s Rytmusem skončí krachem. Jenže nejspíš zmařené lásky nelituje. Naopak se na Instagramu vystavuje a neváhá sáhnout po opravdové intimitě.

Během své zářné kariéry absolvovala i několik plastických zásahů na svém těle. Nechala si vpravit do prsou silikonové implantáty a upravit nos. Několik let je právem popovou ikonou u nás i na Slovensku. A ve svém věku má dokonalou postavu, kterou pravidelně trápí cvičením v posilovně.

Navíc, teď je volná, i když se spekuluje, že ulovila kolouška, což ale vzápětí popřela… Její hříšné křivky jsou teď tedy k mání a to by bylo, aby se neobjevil někdo, kdo si s nimi po Rytmusovi bude chtít pořádně pohrát. Bude mít rozhodně s čím.

Související články

Další články