Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Dara hodila minulost i zlobu Rytmuse za hlavu: Na nových fotkách nemá konkurenci

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 26 fotografií
bohyně dara
Dara Rolins nedávno oslavila své šestačtyřicáté narozeniny. Mnoho žen v jejím věku by se zaleklo a řeko by si, že maximálně patří do starého železa. To ale rozhodně není případ Dary. O té s klidem můžeme říct, že má jedno z nejžhavějších tělíček českého a slovenského šoubyznysu. Z jejich fotek z Bali je jasně vidět, že minulost s Rytmusem ji dávno netrápí.

Dara Rolins (46) oslavila Vánoce tradičně se svojí rodinou a milovanou dcerou Laurou. Poté hned nasedla do letadla a odletěla na slunné Bali. A není se čemu divit. Zpěvačka musí mít už plné zuby celého toho kolotoče kolem ní samotné, Jasminy Alagič a Rytmuse (42).

Jak to bývá u slovenské krásky zvykem, se svými fanoušky na sociálních sítích se okamžitě začala dělit o fotky. Opět zasypala svůj instagramový účet zatraceně sexy snímky. Dara má jednu z nejhezčích postav českého a slovenského šoubyznysu a téhle šestačtyřicetileté divě by mohla závidět kdejaká dvacítka.

Slovenská zpěvačka dává jasně najevo, že už absolutně neřeší svoji minulost a občasnou zlobu, kterou mířil na její osobu na sociálních sítích její ex, má někde. Z Dary by si měly vzít příklad některé české hvězdičky, které absolutně nezvládají rozchod nebo rozvod se svým partnerem a kopou kolem sebe.

Související články

Další články