Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Dara dnes slaví 43. narozeniny a tady máte jejích 10 nejlepších výstřihů v kariéře!

Dara dnes slaví 43. narozeniny a tady máte jejích 10 nejlepších výstřihů v kariéře!
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 6 fotografií
Dara Rolins, vlastním jménem Darina Rolincová, rozená Gambošová, dnes slaví třiačtyřicáté narozeniny.

Dara se objevila v televizi poprvé ve čtyřech letech, zajímavostí je, že o čtyři roky později byla vyhozena ze souboru, protože nebyla týmovým hráčem. Nesla to velmi těžce, a tak začala chodit na hodiny zpěvu. V devíti letech vydala první desku, které se prodalo 250 tisíc kusů. Nejvíce se proslavila duetem s Karlem Gottem Zvonky štěstí

Mládí propařila se Simonou Krainovou Svého času vedle sebe tyhle dvě dámy bydlely a bouřlivě o sobě dávaly každý víkend vědět celé Praze.

Nakonec se ale rozhádaly a nemluvily spolu. Dnes už jsou zase kamarádky, spojila je údajně Dařina dcera Laura, kterou má zpěvačka s Matějem Homolou, s nímž už několik let nežije. Vztah se jí rozpadl v nejtěžším životním období. V době, kdy chodila po soudech kvůli tomu, že svým autem Mercedes-Benz srazila 10. července 2010 v Šáreckém údolí třiašedesátiletého Jindřicha Rotrekla na motocyklu a ten zraněním podlehl. Matěj Homola Daru tehdy podvedl v dodávce na poli po koncertu. Sám se do médií několikrát omluvil, posypal si popel na hlavu, ale vztah to už nezachránilo.

Dara Rolins žije s rapperem Rytmusem, se kterým si také postavila dům Pár se netají tím, že by si rád pořídil dítě. Budou příští rok slavit narozeniny ve čtyřech?

Tak nebo tak, přejeme za celou redakci eXtra.cz všechno nejlepší, Daro!

Související články

Další články