Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Dara a Rytmus obelhávali fanoušky. Žádná velká láska už to nebyla!

Dara a Rytmus lhali sobě a okolí.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 59 fotografií
Dara Rolins (45) a Patrik "Rytmus" Vrbovský (41) se nedávno rozešli. Pro mnohé to byl blesk z čistého nebe. Někteří ani netušili, že by mohl mít pár po sedmiletém vztahu krizi. Navenek totiž působili tak srdíčkově, že to nikdo nečekal. Jak by taky mohl, když se ti dva prezentovali v extrémně pozitivním světle? Skutečnost ale byla jiná.

Na první pohled se zdálo, že vztah Rytmuse a Dary Rolins nemá jedinou trhlinku. Na přelomu ledna a února spolu ještě trávili dovolenou na Bali a postovali zamilované fotky, kde svými statusy akorát hráli levou na širokou veřejnost. „Bylo, nebylo, za sedmero horami, za sedmero moři byla dovolená na Bali,“ konkrétně tato věta je napsaná u obrázku, kde byste si řekli, že se zpěvačka s rapperem budou za chvíli brát. Přidané srdíčko hovoří za vše.

Ve skutečnosti ale všechno bylo jinak. Ve svém vyjádření na Instagramu říkají „Neuvidíte nás plakat, ani na sebe házet špínu. Žádná není, rozcházíme se v míru, a právě z toho důvodu jsme si i nadále extrémně blízcí. Bylo velmi těžké si už před pár měsíci přiznat, že se náš vztah unavil, a vyslovit slovo konec. Po sedmi letech společného života hlásíme rozchod.“

V tom případě by to ale znamenalo, že jejich láska byla už dávno vyhaslá, když spolu trávili dovolenou na Bali. Příště je lepší nelhat. Jak sami sobě, tak okolí.

Související články

Další články