Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Danuše Nerudová zazářila ve Varech: Přiznala, že chodila na večírky, s manželem jezdila na festival jako batůžkář

+ Další 4 fotografie

Plnými doušky si letos užila karlovarský filmový festival ekonomka a prezidentská kandidátka z poslední volby Danuše Nerudová. Ta do Karlových Varů dorazila s manželem Robertem Nerudou, a jak sama řekla, procházení lázeňským městem pro ni bylo zvláštním způsobem nostalgické. Před rokem tam totiž sbírala podpisy na prezidentskou kandidaturu. Nejen o tom se rozpovídala v rozhovoru s eXtra.cz.

S mým mužem jsme si to letos užili moc, protože jsme měli čas chodit na filmy a večer jsme samozřejmě chodili na večírky. Nejzajímavější snímek pro mě byl Chiméra, což je snímek o vykradačích etruských hrobů v Itálii. Byla to skutečně dechberoucí více než dvouhodinová podívaná,“ prozradila Danuše Nerudová.

Na otázku, který večírek byl podle jejího názoru nejpovedenější, odpověděla, jak je u ženy s podobnou zkušeností očekávané, tedy diplomaticky. „Předpokládám, že nejpovedenější bude tento, poslední večírek,“ řekla redakci eXtra.cz v sobotu před slavnostním zakončením.

Do Varů jezdila jako batůžkář

S manželem do Varů jezdíme asi 15 let, takže už máme za sebou docela dlouhou šňůru. Mám takovou nostalgii, protože minulý rok jsem v Karlových Varech sbírala podpisy na prezidentskou kampaň, a když jsme dnes procházeli ta místa, kde jsme měli podpisové stánky, člověk vzpomínal na to, jak to bylo loni,“ odhalila Nerudová, která v lednu v prezidentské volbě skončila na třetím místě a skončila tak v prvním kole volby.

Přiznala, že vzpomínky se táhnou ještě dál. „Jinak jsme sem jezdili ještě jako studenti s batůžkem, takže my těch vzpomínek na Karlovy Vary máme docela dost,“ řekla s tím, že o žádnou divočinu se u ní ale nikdy nejednalo.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy