Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Danuše Doudová z Policie v akci? Už před čtyřmi lety znechutila celý národ!

Zdroj: reprofoto ČT
+ Další 4 fotografie
Největší hvězda reality show Policie v akci Danuše Doudová vůbec není žádná anonymní policajtka, která by se tehdy poprvé dostala před kameru! Již v roce 2014 se jí podařilo rozhořčit velké množství lidí tím, jak si přes svou vlastní dceru rozhodla plnit své zatím neuskutečněné ambice.

Žena, která se ve skutečnosti sice jmenuje Danuše, ale Havelková, je reálnou policistkou A před kamerou nyní nestojí poprvé. Objevila se jak na Barrandově coby majitelka strašidelné nemovitosti Marika, tak v dokumentu České televize Pot, slzy a naděje. Ten vznikl před čtyřmi lety a veřejnoprávní dvojka ho nyní reprízuje.

Danuše tam vystupovala s tehdy jedenáctiletou dcerou Nami, se kterou obíhala veškeré castingy na činohru, operu, dabing a film. Zatímco dívenka působila, že jí je všechno šumák, matka byla na mrtvici a zdálo se, že hlavně ona chce, aby dcerunka byla slavná, když ona sama skončila s pendrekem. Skoro jako by ji do všeho nutila.

Na kritiku, která se rozjela po celém internetu, reagovala tak, že se ptala všech, kteří přišli s dcerou pracovně do styku. Prý ale vše bylo v pořádku a Nami fakt bavilo hraní, zpěv i dabing.

„Ta holčička je oběť. Je tuctová, ale matka ji do všeho tlačí. Já v jedenácti lítala po lesích a jezdila na koni, ona se ale musí řídit dle diáře své matky, a té je vše fuk. Až se holka odstěhuje a začne dohánět zničené mládí, maminka ztratí smysl života,“ kolovalo v příspěvcích, kde dokonce na adresu Danuše padala i hodně ostrá slova včetně volání sociálky

„Zažil jsem něco podobného jako houslový talent. Dětství zničené, a to vše jen proto, abych housle v den plnoletosti odložil a už je nikdy nevzal do ruky. Jo, nic není horší než ambiciózní rodič nebo kantor, který vás začne považovat za svou životní šanci,“ napsal Jiří.

„Mě na projevu matky fascinuje to neustálé množné číslo: ‚My chodíme na castingy; my jsme dostaly tuto a tuto nabídku, my děláme/dělaly jsme tohle a tamto...‘ namísto: ‚Dcera dostala nabídku; dcera chodí tam a tam,‘ popřípadě ‚vozím dceru na castingy‘. Snad když jde dcera na velkou, nevykřikuje její matka ‚udělaly jsme bobeček‘,“ svěřily se se svými myšlenkovými pochody Helena a Monika.

I Česká televize si všimla, že Nami bylo neobvyklé dítě. Prý s ním bylo nejtěžší natáčení. „Divák si určitě si brzy všimne Namina tiku v obličeji nebo jak si bezděky nehty rozškrabává ruce, takže když potom v jeden moment propukne v pláč v situaci, kdy by to nikdo neznalý nečekal, divák se divit nebude,“ píše se u pořadu. Jestli za to mohly ambice její maminky, to si soudit neodvážíme.

Dnes však Danuše Havelková naplňuje své touhy už sama, takže je možné, že její dcerka má teď mnohem poklidnější život!

Související články

Další články