Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Danu Foster z Kroku za krokem byste dnes nepoznali. A hádejte, co tahle štěkna nyní dělá!

Zdroj: facebook.com
+ Dalších 5 fotografií
Kdo by neznal šprtku Danu Foster ze seriálu Krok za krokem. Blonďatá štěkna, jak jí všichni říkali, v podání Staci Keanan (42) už ale trochu vyrostla a herectví se nevěnuje. Neuvěříte, co teď dělá!

Staci Keanan alias Dana Foster byla velmi oblíbenou postavou v seriálu Krok za krokem. Kdyby tam v roli Dany nebyla, nikdo si ani nedokáže představit, kdo by ji měl nahradit. Nebyla to ale její první herecká zkušenost. V Americe totiž byla slavná snad už od narození.

Její matka Jacqueline z ní chtěla mít herečku a tvrdě si za tím šla. Takže Staci si zažila kolotoč castingů a reklamních agentur už odmala. A byl o ni velký zájem. Měla od přírody talent a texty si pamatovala snad hned. Ve čtyřech letech fotila pro módní časopis jako malá modelka, zahrála si také v reklamě na Burger King a dabovala postavičky v seriálu My Little Pony.

Anastacia se dříve jmenovala Sagorsky, protože její matka si vzala za manžela Rusa. Její příjmení se ale do světa showbyznysu a záře reflektorů nehodilo, tak ji její matka nechala přejmenovat Nejdřív Staci vystupovala jako Staci Love, později ji matka přejmenovala na Keanan.

Když jí bylo 12 let, přestěhovala se s matkou do Los Angeles. Hned na prvním konkurzu uspěla a zahrála si v sitcomu Moji dva tatínci Když jí bylo 15, chtěla raději studovat, protože neviděla v herectví budoucnost. Její matka jí ale nedala pokoj a donutila ji jít ještě na jeden casting. A z něj vzešla Dana Foster.

CO DNES DĚLÁ MIREČEK Z BÁSNÍKŮ? PODÍVEJTE SE ZDE

Dana sice v Kroku za krokem hrála šprtku, ale sama jí byla i ve skutečnosti Byla inteligentní, talentovaná a ambiciózní. Teď jí je už 41 let, provdala se za herce Guye Birtwhistla a je z ní právnička.

Související články

Další články