Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Dánský princ Christian oslavil osmnáctiny: Na pompézní oslavu dorazily i budoucí evropské panovnice

Pompézní oslava osmnáctých narozenin dánského prince Christiana.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Profimedia
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
Královská oslava

Dánský princ Christian oslavil osmnáctiny opravdu velkolepě. Do Kodaně mu přijely popřát i čtyři budoucí evropské panovnice. Oslavu si však nenechali ujít ani další členové královských rodin, jak informoval web People.

V neděli 15. října proběhla doslova královská slavnost. Dánský princ Christian totiž oslavil své osmnáctiny, a to galavečeří v kodaňském paláci Christiansborg, jak informoval People.

Na oslavu dorazila nejen vybraná smetánka, ale také členové evropských královských rodin. Mezi nimi byla třeba půvabná švédská princezna Estelle (11), belgická princezna Elisabeth (21) nebo třeba princezna Ingrid Alexandra z Norska (19).

Oslava plná princů a princezen

V tmavě modrých šatech pak zazářila Catharina-Amalia Nizozemská (19), která s korunkou a modrými šperky mnohým vyrazila dech. Těchto pět členů královských rodin rovněž představuje pět budoucích evropských panovníků, přičemž všech pět zapózovalo na společné fotografii, kterou následně zveřejnilo dánské království na Instagramu.

Na oslavu samozřejmě přišli i rodiče Christiana, dánský korunní princ Frederik a korunní princezna Mary. Pogratulovat přišla též babička, třiaosmdesátiletá dánská královna Markéta II. U společného stolu, spolu s princem Christianem a také jeho babičkou Markétou II., seděla princezna Ingrid Alexandra.

Na fotografie z honosné oslavy se podívejte v galerii.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy