Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Daniela Zálešáková chtěla vnést světlo do trojúhelníku lásky: Vyvolala ještě větší chaos

Daniela Zálešáková chtěla vnést světlo do trojúhelníku lásky: Je z toho větší chaos
Zdroj: Se souhlasem Daniela Zálešáková
+ Další 3 fotografie
chaos

Miss Daniela Zálešáková (22) způsobila pěkný poprask na svých sociálních sítích. V poslední době fanoušci dychtili po informaci, s kým právě randí a jak vypadá její milostný život. Modelka dlouhou dobu odolávala a tvrdila, že se lidé vše dozvědí včas, a slib dodržela. Na svých sociálních sítích veřejně promluvila o soukromém životě, ale lidem zamotala hlavu ještě víc. 

V poslední době se na sociálních sítích velmi skloňuje jméno modelky a Miss Daniely Zálešákové ve spojitosti s jejími partnery.

Modelka se před pár měsíci rozešla se svým dlouholetým partnerem podnikatelem Josefem Smolíkem a štěstí našla u třineckého podnikatele Marka Friedla.

Jenže jejich idylka netrvala věčně. Ani ne po čtvrt roce se od sebe odloučili a Daniela se na sociálních sítích pochlubila snubním prstýnkem, který dostala od Pepy, ale při rozchodu ho musela vrátit.

Někdy v té době začali lidé okamžitě spekulovat, jestli se Daniela nevrátila ke své životní lásce. Modelka dlouhou dobu mlžila a svůj vztah nechtěla nijak komentovat.

Všichni tak nějak tušili, že se k sobě s Josefem vrátili, a předpokládali, že se Josef Smolík rozešel se svou půvabnou přítelkyní ze Slovenska.

Proto bylo pro všechny velkým překvapením, když se Daniela Zálešáková začala veřejně bavit na sociálních sítích o svém současném vztahu a vedle ní se objevila právě již bývalá partnerka Pepy.

"Ano, jsem momentálně velmi spokojená. Skamarádily jsme se tak tři týdny zpátky. Štěstí druhého je podstatnější než štěstí sebe," promluvila záhadně Daniela na stories.

Místo vysvětlení mají ale lidé ve vztazích Daniely ještě větší chaos. Nakonec přece jen přiznala barvu a prohlásila, že se k Pepovi se sklopenýma ušima vrátila a jsou teď spokojení jak pět švestek...



Související články

Další články