Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Daniela Šinkorová nestárne: Tak šel čas se zesnulou láskou Čestmíra Mázla z Ordinace

2019
Zdroj: Showpix.cz
+ Dalších 11 fotografií
galerie
Daniela Šinkorová (47) patří mezi herečky, které vypadají s každým rokem lépe a lépe. Ačkoliv jí do padesátky zbývají jen tři roky, může se chlubit postavou a především nohama, jaké by jí mohly ženy každého věku závidět. Podívejte se, jak s ní šel čas.

Herečka Daniela Šinkorová se v televizi poprvé objevila ve filmu Prvá noc pri mŕtvej z roku 1993. Tehdy a následně i o rok později se sice před kamerou ukázala, ale ne na dlouho. Další velké příležitosti přišly až později.

Do povědomí diváků se Šinkorová nejvíce dostala až jako doktorka Gita Petrová v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Tam se stala partnerkou Čestmíra Mázla, kterého si měla vzít. V Německu se ale připletla ke rvačce neonacistů, skončila v nemocnici s proraženou lebkou a následně zemřela. Byla tak první zesnulou láskou doktora, který na partnerky nemá zrovna štěstí.

Proměna

V průběhu posledních dvaceti let hrála Daniela Šinkorová v mnoha seriálech, ve filmech ji diváci příliš vidět nemohli. Je znát, že prošla velkou proměnou, zub času se na ní ale nepodepisuje negativně. Podívejte se do galerie na to, jak se oblíbená herečka změnila.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy