Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Daniela Písařovicová stojí za Ondřejem i jeho alter egem: Taťániny lži a pomluvy překročily únosnou mez, říká

Ondřej s Danielou jsou zamilovaní až po uši.
Zdroj: Herminapress.cz
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
Rozhovor

Ondřej Brzobohatý (40) si sice stále vyřizuje účty se svou bývalou ženou Taťánou Kuchařovou (35), po svém boku má však již novou ženu, moderátorku Danielu Písařovicovou (44). A ta se ukazuje, že ve všech životních situacích stojí po boku jak Ondřeje, tak jeho alter ega Tiffany RichBitch, což prozradila i v rozhovoru pro Blesk.

Moderátorka Daniela Písařovicová se prokázala jako loajální partnerka. Svého přítele Ondřeje Brzobohatého chrání a stojí za ním, ať se v momentální situaci děje cokoliv. Blesk totiž získal plné znění církevní žaloby, v níž Taťána Kuchařová Brzobohatého popsala jako muže, který si není jistý svou sexuální orientací a obléká se do ženských šatů.

Brzobohatý následně přiznal, že má zálibu v Drag Queen, tedy stylizování se do žen za pomoci make-upu, vlasů i oblečení. Jeho umělecké jméno je Tiffany RichBitch. „S nadšením mi o tom vyprávěl a ukazoval mi i fotky,“ nechala se v novém rozhovoru pro Blesk slyšet Písařovicová, která se již zúčastnila několika takových večírků. „Je to velká legrace. Bavilo mě to. Tiffany je přátelská, vtipná, ostatně stejně jako Ondra,“ doplnila.

Daniela má jasno

Daniela také blíže přiblížila, proč se Ondra rozhodl, že už nebude dále mlčet a otevřený rozhovor médiím poskytne. Ondra dlouhou dobu mlčel. Z úcty k tomu všemu hezkému, co mezi ním a Taťánou bylo. Ale shodli jsme se na tom, že tyto lži a pomluvy už překročily únosnou mez, kterou nelze jen tak v tichosti přejít. Takže jsem ho v jeho rozhodnutí poskytnout rozhovor podpořila,“ nechala se dále slyšet moderátorka Písařovicová, která je toho názoru, že špinavé prádlo by se mělo prát doma, ne na veřejnosti.

Ve znění církevní žaloby má stát, že Ondřej Taťáně ubližoval, což Písařovicová nechápe. „Pokud jí Ondřej v manželství tak ubližoval, jak popisuje v církevní žalobě, nechápu, proč se s ním nerozvedla ona,“ říká a nakonec dodala: „Vím, že mezi diskutujícími je řada těch, kdo chtějí věřit, že Taťána nic podobného neprovedla. Mezi námi, pokud bychom si nebyli jistí tím, že to je ona, kdo žalobu včetně fotek poskytla, hodně bychom si zahrávali. Ondřejovo obvinění, že žalobu do médií podstrčila právě Taťána, je totiž natolik závažné a likvidační, že pokud by se zakládalo na lži, napadená strana by ho za to neváhala žalovat. A to se mimochodem doteď nestalo, což vypovídá o všem.“

Kuchařová vinu odmítá

Kuchařová však na svých sociálních sítích tvrdí, že ona sama do médií žádné plné znění církevní žaloby neposlala. Taťána se k celé situaci vyjádřila hned v pondělí. Druhý, rozsáhlejší příspěvek napsala a sdílela ve středu. „Ještě jednou a naposledy důrazně odmítám, že bych bulváru poskytla natolik citlivou věc, jako je žaloba na anulaci církevního sňatku. Nejenže to považuji za morálně pokleslé, ale ani pro to nemám sebemenší důvod. Mým jediným cílem bylo a i nadále je anulovat náš církevní sňatek. Soud teprve proběhne a je neveřejný. Zveřejnění žaloby je porušením církevních předpisů, kterým strana oslabuje svou pozici v rámci řízení. Zveřejňovat jakékoli detaily je tedy proti smyslu tohoto řízení a jen bych tím mohla ohrozit cíl, který sleduji,“ napsala Kuchařová. 

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy