Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Daniela Písařovicová okouzlila na tiskovce ke StarDance: Vypadala lépe než v televizi

+ Další 4 fotografie
moderátorka
Moderátorka Daniela Písařovicová (40) se v úterý ujala mikrofonu na tiskové konferenci k pořadu StarDance, ve kterém v loňském roce sama tančila. Poté, co se diváci v neděli večer zhrozili jejího vzhledu v Událostech, dnes dokázala, že její podivně tmavá kůže byla jen chybou maskérů. Na konferenci vypadala skvěle a její přirozeně opálená pleť nebyla zdůrazněna líčením, ale světle fialovými šaty.

V úterý se konala tisková konference k letošnímu ročníku soutěže StarDance, která se na obrazovkách objeví už v sobotu 12. října. Moderování celé události se ujala Daniela Písařovicová, která si v show zatančila v loňském roce a podávala fantastické výkony.

Jakožto někdejší účastnice soutěže se Daniela mohla nových tváří ptát na trefné otázky a po kosmetickém kolapsu, který patrně zažila v neděli v maskérně před moderováním Událostí, si dali maskéři záležet na tom, aby vypadala přirozeně. Zatímco ještě před pár dny večer vypadala, jako by snad usnula v soláriu, v úterý už se pyšnila zcela přirozeným opálením.

Na tiskovou konferenci ke StarDance navíc příhodně oblékla šaty, které navrhla kostýmní výtvarnice pořadu. Ačkoliv ostatní dámy přišly v tanečních či večerních šatech, Daniela mezi nimi jasně vyčnívala a vypadala skutečně fantasticky.

Mohlo by vás zajímat

Další články