Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Daniela Písařovicová, Jágr a nová láska? Moderátorka vysvětlila, jak to s Jardou mají

Zdroj: Instagram R. Krajča
+ Dalších 14 fotografií
vztahy
Richard Krajčo (42) zveřejnil na Instagramu celkem nevinné selfíčko se svou Karin, slavným hokejistou a půvabnou moderátorkou a strhl tím lavinu. Fanoušci znovu single Jaromíra ho začali s Danielou okamžitě spojovat a považovat je za nový pár.

Moderátorka ČT a účastnice StarDance Daniela Písařovicová (40) se s Jaromírem Jágrem (47) seznámila na nedávné oslavě 80. narozenin Karla Gotta a od té doby se nestačí divit. Jágr, který teprve před pár týdny přiznal rozchod s Veronikou Kopřivovou (28), je po nějaké době opět sám jako kůl v plotě a fanoušci ho tak neradi vidí. Po uveřejnění vysmátého selfíčka s Danielou je tak už všichni začali považovat za nový pár a půvabná moderátorka musí vše uvádět na pravou míru.

Daniela tak na všechny strany musí vysvětlovat, že si s Jaromírem jenom povídali, i když uznala, že docela dlouho. Nicméně telefonní čísla si nevyměnili, jiskra prý nepřeskočila a nový pár rozhodně netvoří. "Bavili jsme se o práci toho druhého, mě zajímal hokej, jeho moderování. Pak o běžných věcech. Bylo to příjemné," řekla Daniela Blesku.

A tak zatímco Jarda zůstává po rozchodu oficiálně sám, Veronika Kopřivová už se stačila zaláskovat jinde a oči má teď jen pro Mirka Dubovického a jejich vztah jen kvete.

Související články

Další články