Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Daniela Peštová vypadá čím dál líp: Haberově partnerce byste věk nehádali ani náhodou

Daniela Peštová vypadá čím dál líp: Haberově partnerce byste věk nehádali ani náhodou
Zdroj: archiv Daniela Peštová
+ Dalších 7 fotografií
Daniela vypadá skvěle
Daniela Peštová je česká supermodelka, která brzy oslaví kulaté padesáté narozeniny. Ovšem její tělo vůbec neodpovídá věku. Daniela má totiž perfektní postavičku, kterou by jí mohla závidět kdejaká dvacítka. Krásce sklonila poklonu i bývalá první dáma.

Supermodelka Daniela Peštová na sobě tvrdě maká každým dnem a výsledky jsou znát. Díky pravidelnému cvičení se Daniela může chlubit skvostnou postavou. V říjnu bude Peštová slavit již padesáté narozeniny, což by vzhledem k jejímu vyrýsovanému tělu absolutně nikdo neřekl.

Že Daniela pravidelně cvičí, ukazuje i svým sledujícím na sociálních sítích. Před nedávnem fanouškům ukázala snímek, kde jsou zachycena její vysportovaná záda, na nichž byste těžko hledali gram tuku. V ruce navíc drží činku, aby bylo jasné, že zrovna sportovala.

"Říká se, ve zdravém těle zdravý duch. V momentální situaci to u mě platí dvojnásob. Ale i tak mám dny, kdy se mi fakt nechce nic. Kdy mi ten hlásek v hlavě na každý důvod, proč se tu potím, dává tři další, proč bych to měla zabalit. Máte to taky tak? A co vám pomáhá neotočit se k pohybu zády, jak a co vás motivuje?" komentovala svojí fotku životní láska porotce SuperStar Pavola Habery (58).

Na Danieliny otázky krom fanoušků reagovala také bývalá první dáma Dagmar Havlová (67). "Milá Danielo, mně nepomůže zhola nic. Přemlouvám se až někdy do večera, kdy mi dává za pravdu únava. Ale výčitky mám. Každý den," odpověděla Havlová s třemi srdéčky za textem.

Podívejte se do fotogalerie, jak to skoro padesátnici Daniele Peštové sekne.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy