Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Daniela Peštová umí provokovat i po padesátce: Takhle pevné pozadí nemají ani dvacítky

Zdroj: Archiv
+ Dalších 12 fotografií
sexy tělo
I jako čerstvá padestátnice to v sobě stále má. Topmodelka Daniela Peštová (50) ukázala své dokonalé tělo a vypracovaný zadeček v průhledném spodním prádle. Krásná partnerka Paľa Habery (58) by se mohla z fleku vrátit na přehlídková mola jako andílek pro prestižní značku spodního prádla Victoria's Secret.

Krásná Daniela Peštová už dlouhá léta dokazuje, že věk je opravdu jen číslo. Půvabné blondýnce byste padesátku na krku těžko hádali. Tohle tělo ale není zadarmo, jako profesionální topmodelka se o sebe celý život velmi stará. Za úspěchem není pouze zdravá a vyvážená strava, ale také hodiny dřiny v posilovně.

Daniela Peštová má lepší tělo než kdejaká dvacítka, není tedy divu, že ho čas od času dá na odiv celému světu. Tentokrát se se svými fanoušky podělila o provokativní snímek v elegantním spodním prádle, kde vyniká nejen její ladná silueta, ale i dokonale pevné pozadí.

Do modelkovského důchodu se Daniela ještě také nechystá, nedávno nafotila novou kolekci pro výrobce spodního prádla Victoria's Se­cret. Nutno dodat, že Daniela už v minulosti tváří a „andílkem“ tohoto výrobce byla, což je pro většinu modelek ta největší možná prestiž a sen. Topmodelka Daniela Peštová tedy skutečně patří mezi světovou špičku a modelingovou ikonu.

Důkaz místo slibů: Do galerie se podívejte, o jaký skvost může pečovat pouze zpěvák Paľo Habera (58), partner úchvatné Daniely Peštové.

Související články

Další články