Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Daniela Peštová ukázala fotku s dospívající dcerou: Dočkala se trapných reakcí

Daniela Peštová ukázala fotku s dospívající dcerou: Dočkala se trapných reakcí
Zdroj: instagram
+ Dalších 5 fotografií
Změna
Úspěšná česká modelka Daniela Peštová (49) se na sociální síti pochlubila fotkou dcery a poté přišel šok. Sedmnáctiletá dcera modelky a Pavola Habery (57) se totiž vizáží podobá spíše chlapci než dívce. Mnozí jim gratulovali, jak krásného syna mají.

Když dcera Daniely Peštové a Pavola Habery slavila sedmnácté narozeniny, maminka jí pogratulovala pomocí sociální sítě. Na svůj Instagram vyvěsila několik fotek s dcerou. A právě v tu chvíli nastalo pro mnoho fanoušků malé překvapení. Tehdy malého blonďatého andílka si spletli s chlapcem.

Ella změnila image a obléká se jako chlapec. Vlasy má obarvené načerno a nosí krátký sestřih. Ačkoli se už v devíti letech procházela po přehlídkovém mole, později se úplně stáhla z očí veřejnosti.

Možná proto byli z jejího nového vzhledu všichni lehce zmateni. Dokonce i australská modelka Elle Macphersonová z toho byla poněkud mimo. "Nádherný chlapec," napsala pod fotku. Samozřejmě nebyla jediná, kdo si dívku spletl s chlapcem.

V dnešní době to ale už není nic zvláštního a Daniela je na svou dceru naprosto hrdá, ať je její image jakákoliv. Podívejte se do fotogalerie, jak malá Ella vyrostla.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy