Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Daniela Peštová slaví 51 let: Život s Paľem Haberou jí svědčí, 15 fotek jako důkaz

Topmodelka Daniela Peštová se zahalila do zlata.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 11 fotografií
NAROZENINY

Krásná česká topmodelka Daniela Peštová slaví 51. narozeniny. Ale přiznejte se, hádali byste jí tento věk? Spíš to vypadá, že se u ní zastavil čas. S partnerem Pavolem Haberou je už dlouhých dvacet let a zdá se, že jejich vztah jim šlape na jedničku. Jeden vedle druhého září.

Rodačka z Teplic Daniela Peštová chtěla jako mladá studovat na vysoké škole. Vše se ale změnilo, když vyhrála v jedné modelingové soutěži. A tak se po střední škole přestěhovala do Paříže, odkud později zamířila do New Yorku, a tam už se její kariéra rozjela na plné obrátky.

Daniela Peštová topmodelkou

Modelka Daniela Peštová se stala tváří mnoha předních módních časopisů, jako jsou Cosmopolitan, Glamour, Marie Claire nebo Elle. Pracovala i pro Sports Illustrated, kde se dvakrát objevila na titulní stránce.

Peštová pracovala i pro kosmetickou značku L´Oréal či oblíbené spodní prádlo Victoria´s Secret. Stejně tak se pilně věnuje i charitě a svou tvář spojila i s akcí Avon proti domácímu násilí.

Daniela Peštová je velmi všestranná a kromě chození po molech jí jde velmi dobře i moderování, které si vyzkoušela během módních show nebo v oblíbeném pořadu MasterChef v roce 2012.

Peštová a Habera

Daniela Peštová byla vdaná za Tommase Butiho, se kterým má syna Yannicka. Od roku 2001 je po boku zpěváka a frontmana kapely Team Pavola Habery, se kterým má dceru Ellu Joy a syna Paula Henryho.

Letos se Daniela Peštová objevila na 55. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. S Haberou byli nepřehlédnutelní a stali se nejlépe oblékaným párem ve Varech. Oba zářili do všech stran.

Související články

Další články