Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Daniela Peštová klame tělem: Tři velké děti a padesát let byste jí určitě nehádali

Daniela Peštová klame tělem: Tři velké děti a padesát let byste jí určitě nehádali
Zdroj: archiv Daniela Peštová
+ Dalších 7 fotografií
super
Krásná Daniela Peštová snad popírá všechny přírodní zákony. Je matkou tří dětí, přičemž nejstaršímu synovi je už 24 let. Daniela zanedlouho oslaví už 50. narozeniny a takhle vysoký věk byste jí těžko tipovali. Ačkoli jí je 49, vypadá lépe než kdy jindy a postavičku by jí mohla závidět kdejaká dvacítka.

Modelka Daniela Peštová jako by znala recept na zastavení stárnutí. V říjnu má tahle kráska oslavit kulaté padesátiny, její mladistvý vzhled tomu ale vůbec neodpovídá. Skoro padesátnice Peštová vypadá opravdu skvěle.

Úchvatné tělo

Daniela je trojnásobnou matkou. Nejstarší z jejích tří dětí před nedávnem oslavilo už 24 narozeniny. Syna Yannicka má modelka s prvním manželem, Italem Tommasem Butim. Dceru Ellu (18) a syna Paula Henryho (11) má potom s dlouholetým partnerem Pavolem Haberou. Krom toho, že se Daniela může pyšnit třemi krásnými potomky, hrdě vystavuje i svůj pekáč buchet.

Peštová své fanoušky na sociálních sítích hojně zásobuje novými snímky. Nyní ukázala postavu v plavkách, kterou jí může každá závidět. Dokonalé tělo ale Daniela nemá zadarmo. Tvrdě na sobě maká. Pravidelné cvičení a zdravá životospráva jí pomáhají udržovat se v kondici.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy