Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Daniela Peštová asi umí zastavit čas: Čerstvá padesátka vypadá už čtvrt století stejně

Daniela Peštová asi umí zastavit čas: Čerstvá padesátka vypadá už čtvrt století stejně
Zdroj: Instagram Daniela Peštová
+ Dalších 17 fotografií
narozeniny
Topmodelka Daniela Peštová (50) zastavila čas. Maminka od tří dětí, partnerka slavného zpěváka Pavola Habery (58) a hvězda světového formátu právě slaví padesáté narozeniny, které jí málokdo uvěří. Daniela klame nejen svou tváří, ale také dokonale pevnou postavou, na kterou stravou a cvičením celý život jako profesionální modelka dbá.

Kariéra a světový úspěch

Topmodelka Daniela Peštová se narodila 14. října 1970 v Teplicích, kde vystudovala gymnázium. Chtěla pokračovat na vysokou školu, ale vítězství v modelingové soutěži jí změnilo život navždy. Odstěhovala se do Paříže a později do New Yorku, kde se její hvězdná kariéra rozjela na plné obrátky.

Začala se objevovat na titulních stránkách předních módních časopisů, jako je Elle, Cosmopolitan, Vogue, Marie Claire a dokonce pracovala i pro slavný Sports Illustrated, v němž se dvakrát objevila na titulní straně.

Daniela Peštová byla také tváří a "andílkem" výrobci spodního prádla Victoria's Secret, což je pro každou modelku jeden z největších kariérních snů a nejvyšší možná dosažená meta.

Po jejím boku se objevovaly světové modelky jako Heidi Klum, Tyra Banks, Gisele Bündchen nebo topmodelka Karolína Kurková (36).

Rodina

Daniela Peštová má za sebou řadu úspěchů, v modelingu se dostala až na úplný vrchol, avšak tím největším úspěchem je pro ni rodina.

Supermodelka Daniela Peštová je matkou tří dětí a je již téměř dvacet let šťastná po boku zpěváka Pavola Habery (58), se kterým má dvě děti, dceru Ellu Joy a syna Paula Henryho. Z předchozího manželství s Tommasem Butim, které se po třech letech rozpadlo, má syna Yannicka.

Světová ikona s neskutečným tělěm

Do modelkovského důchodu však ani v padesáti odcházet nemusí. Daniela Peštová se jako profesionálka ve svém oboru udržuje v neskutečné formě a zakázky se jí stále hrnou.

Nedávno dokonce nafotila kampaň pro novou kolekci Victoria's secret, kterou fotila po boku o generaci mladších modelek, věkového rozdílu byste si ale těžko všimli.

Podívejte se do galerie, jak šel s Danielou Peštovou čas.

Související články

Další články