Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Daniel z Teplic je zrůda! Ve čtrnácti ubodal kamarádku Elišku, nyní se přes Facebook vysmívá její rodině

Daniel je zvrhlík. Vraždění se mu líbilo.
Zdroj: facebook.com
Daniel z Teplic, který ve 14 letech ubodal svou patnáctiletou přítelkyni Elišku, se vysmívá přes Facebook její rodině. Jak je možné, že odporný vrah má přístup na internet?

Tahle vražda šokovala Českou republiku. Daniel (dnes mu je 15 let) ubodal svou kamarádku Elišku. Dívka zemřela v 15 letech kvůli tomu, že narazila na zvrácenou bestii, která miluje zabíjení – psali jsme ZDE.

Od vraždy sedí Daniel v boletickém výchovném ústavu na oddělení pro dětské vrahy. Do klasického kriminálu ho nemohli soudci poslat kvůli jeho nízkému věku.

Je to neuvěřitelné, ale Daniel má přístup na internet. Přes Facebook si dopisoval se strýcem zavražděné Elišky.

„On na tom Facebooku byl měsíc po vraždě, kdy si tam aktualizoval tu svou fotečku. Už jenom ta první odpověď brala za své, že prostě je to idiot. Strohá, urážlivá, nic kloudného z něj nevypadlo. Psal jsem mu, že vyhrál blázinec, ale jackpot pro něj držím já. Tak mi psal, že kdo jako jsem,“ uvedl pro televizi Prima strýc Elišky s tím, že ho Daniel označil za magora.

„Mně to vyráželo dech, že takový člověk vůbec může komunikovat se světem. Aby si telefonoval, psal na Facebooku s holkama, s rodinou. To mi připadá trošku opravdu na palici,“ doplnil strýc zavražděné dívky.

Související články

Další články