Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Daniel z legendárních komedií Taxi po 20 letech: Proměnil se ve zpustlého potížistu

Daniel z legendárních komedií Taxi po 20 letech: Proměnil se ve zpustlého potížistu
Zdroj: Le Studio Canal+, Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
proměna
Ze sympatického drožkaře Daniela z legendárních komedií Taxi se vyklubal největší potížista francouzského showbyznysu. Samy Naceri (58) víc pije než hraje, rve se po barech a dost často se obnažuje na veřejnosti. Mužskou chloubu dokonce ukázal teprve 15leté dívce v restauraci. Za 20 let se změnil k nepoznání, vizáží i chováním!

Pamatujeme si ho jako usměvavého taxikáře, který vždy dostane svoje kamarády od policie z průšvihu. Tenhle člověk ale žije pouze na televizních obrazovkách. Ve skutečnosti je Samy Naceri z legendárních filmů Taxi bouřlivák, který rád ukazuje obsah svých trenek a rve se do krve. S přibývajícím věkem se to navíc zhoršuje.

Těsně před šedesátkou už sice ve tváři vypadá jako dědula, pěst mu ale stále umí vyletět. A to nejenom směrem k člověku, mnohem častěji k vlastnímu poklopci. O první skandál tohoto druhu se Naceri postaral v červenci 2011. Tehdy na filmovém festivalu v Cannes vystrčil přirození i před 15letou dívkou, která seděla s rodinou v restauraci. Později se omlouval s tím, že obnažit se chtěl pouze před jejím otcem, školou povinné dcery si prý nevšiml.

Pořezané zápěstí

Rok si dal oddech a v září 2012 to znovu rozjel. Tehdy se mu znelíbil pařížský taxikář, na Samyho vkus příliš dlouho nabíral zákazníka. Vyběhl z auta, drožkař to nejdřív schytal slovně a zakrátko i vizuálně. Herec si opět svlékl spodní prádlo!

Z obnažovaček vyvázl pouze s pokutami, ale 16 měsíců v cele si odseděl třeba za útok na přítele své expřítelkyně. Ohrožoval ho nožem. Za mřížemi kvůli bývalce skončil i později, opil se a vyrazil k ní domů vyříkat si staré křivdy. Kromě problémů s policií si tam vysloužil i řeznou ránu za zápěstí.

V srpnu 2018 popíjel v jednom z moskevských barů. Další host Samyho po hádce napadl a herce museli operovat na oční klinice. Naštěstí vyvázl bez následků. Tenhle chlap je snad nesmrtelný. Tak uvidíme, co přijde příště!

V galerii mrkněte, jak vypadá Daniel z Taxi po 20 letech!

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy