Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Daniel Vojtěch ukázal EXOTICKOU NÁHRADU za Nikol Trojanovou: Že by nový pár Nikol NEVYDÝCHALA, a proto KYNE?

+ Dalších 33 fotografií
Nikol Trojanová bývala vždy sexy kočička, ale v poslední době na svém těle přestala makat a pomalu se začíná měnit v pořádného buřítka. Je možné, že za vším stojí nová přítelkyně jejího ex Daniela Vojtěcha?

První větší láska Nikol Trojanové (26), která se dostala do povědomí médií, byla se soutěžícím z reality show Hotel Paradise Ginem. Gino a Nikol si v soutěži poměrně rychle sedli a překážkou nebyl ani větší věkový rozdíl.

Gino stejně jako Nikol patřil v soutěži mezi ty inteligentnější jedince. Proto není divu, že se mladičká Nikol zakoukala právě do něj. Vztah brali oba dva vážně a vypadalo to, že spolu zůstanou napořád. Jenomže po nějaké době oba dva ohlásili rozchod s tím, že se jejich cesty rozešly v dobrém.

Nějakou dobu pohledná Nikol byla sama, ale pak narazila na toho pravého. Nebo si to alespoň myslela. Byl to model Daniel Vojtěch, který měl odjakživa slabost pro sexy dívky. S Nikol došel jejich vztah až tak daleko, že se zasnoubili.

Že se tahle dvojice rozejde, nečekal snad nikdo. A pro Nikol to byla velká rána, ze které se vzpamatovávala poměrně dlouho. Najednou se jí život zhroutil jako domeček z karet. Konec zasnoubení a společného bydlení.

V poslední době jsme si nemohli nevšimnout, že se Nikol začíná dost nepěkně zakulacovat. Jde to hodně vidět na jejích plných tvářích, lýtkách a zadečku. Je možné, že nemůže vydýchat Danielovu novou přítelkyni?

Model se totiž v poslední době hodně chlubí na Instagramu zamilovanými selfíčky se svou exotickou kráskou Ninou, která pochází ze Sarajeva. Utápí se snad krásná Nikol v depresích z nového objevu svého ex, a proto se přejídá?

Související články

Další články