Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Daniel Radcliffe prozradil pikantnosti svého vztahu: Osudovou lásku sbalil při erotické scéně

Zdroj: showpix.cz
+ Další 4 fotografie
NAROZENINY

Daniel Radcliffe bude už navždy spojen s rolí čarodějnického učně Harryho Pottera, díky které má stále spousty fanynek z celého světa. Jeho srdce však už osm let patří krásné Erin Darke. Jak ale proběhlo jejich první setkání? Dost pikantně!

Britský herec Daniel Radcliffe, který právě má 32 let, se narodil literárnímu agentovi Alanu Radcliffovi a castingové agentce Marcii Gresham. Už od pěti let se chtěl stát hercem a v roce 1999 se poprvé objevil před televizními kamerami, když si zahrál ve dvojdílné televizní verzi Davida Copperfielda na motivy Charlese Dickense.

Daniel Radcliffe jako Harry Potter

O rok později už ho režisér oslovil, aby se zúčastnil castingu na Harryho Pottera. Rodiče ho však nepustili, protože se báli, že by Daniel mohl zklamat. Po čase ale svůj názor přehodnotili a Radcliffe byl vybrán do hlavní role veleúspěšné série o kouzelníkovi z Bradavic, která byla natočena na motivy knižní předlohy spisovatelky J. K. Rowling.

Daniel Radcliffe si čarodějnického učně Harryho Pottera zahrál ve všech dílech, jenže i on sám ušel mezi natáčením kus cesty. Z role Harryho se však už nikdy nevymanil a tato postava s ním zůstane spjata navždy.

Radcliffe je ale za Harryho vděčný. Zahrál si i v několika dalších úspěšných snímcích, ovšem legendárního čaroděje z Bradavic zatím nic nepřekonalo. Stále je v kontaktu se svými hereckými kolegy Rupertem Grintem i Emmou Watson, a kromě toho také hraje rád na baskytaru, fandí fotbalovému Fulhamu a zálibu má i ve stolním tenisu.

Svatba Daniela Radcliffa

Řadu let je také šťastný po boku své přítelkyně a herečky Erin Darke, která je o necelé čtyři roky starší a o půl hlavy vyšší než on. Poznali se v roce 2012 při natáčení snímku Zbav se svých miláčků, kde to mezi nimi pořádně zajiskřilo během jedné erotické scény. „Až budu příběh o našem seznámení jednou vyprávět našim dětem, bude to asi dost vtipné, vzhledem k tomu, co se na place odehrávalo. Jsem rád, že jsou ve filmu zachycené momenty, kdy jsme se teprve poznávali a flirtovali spolu,“ sdělil Radcliffe v rozhovoru pro pořad Couch Surfing.

Erin mu zároveň pomohla překonat i těžké životní obdobní spojené s alkoholem. Veřejnost už čeká, kdy bude mít tento slavný pár svatbu, ovšem Radcliffe si své soukromí hodně střeží. Co se ale ví, je to, že se dříve po jeho boku objevily také Laura O'Toole, Alana Dawes, Olive Uniacke nebo Rosie Coker, se kterou randil dva roky.

Související články

Další články