Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Daniel Landa v Afghánistánu: Kdo jsou ti lidé z fotky?

Daniel Landa se prý v Afghánistánu schází s důležitými lidmi.
Zdroj: Facebook.com
Co dělá Daniel Landa v Afghánistánu? A kdo mu dal pověření tam jednat? Landa vystupuje jménem nadace ARIA Boiohaemum. O co tu jde?

Daniel Landa (47) znovu i přes varování ministra zahraničí odlétl jednat do Afghánistánu. Co zde skutečně dělá? Hlavně obchoduje.

Landa je v Afghánistánu jménem nadace ARIA Boiohaemum. Ve statutárním orgánu kromě něho jsou politik Jaroslav Bašta a podnikatel Fawad Nadri.

Jaroslav Bašta dlouhé roky působil jako velvyslanec v Rusku a na Ukrajině. Patří mezi lidi, kteří se domnívají, že současné světové události by mohly vést k vyvolání 3. světové války. Bašta věří v boj dobra a zla podobně jako Landa.

Zajímavá je také osoba Fawada Nadriho. Fawad Nadri je prezidentem Česko-afghánské obchodní komory a propojuje byznysmeny mezi Prahou a Kábulem. Nadri je také společníkem ve firmě NOGUP agency, s. r. o. Tato společnost do Prahy přivezla mimo jiné muzikálovou show Mamma Mia.

Fawad Nadri je také blízkým kamarádem Dagmar Havlové. Podporuje její nadaci VIZE 97, píše deník Aha!

Experti se Landovi smějí, že nemá žádný mandát jednat jménem ČR. Ale Landovi je to jedno. Podle fotek je vidět, že s ním politici v Afghánistánu skutečně jednají.

Související články

Další články