Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Daniel Landa radí, jak přežít koronavirus: Podle Žita půjdeme ke dnu, musíme ale zůstat lidmi

Daniel Landa
Zdroj: archiv Daniela Landy
+ Další 2 fotografie
pandemie
Zpěvák Daniel Landa (51), který před osmi lety vystupoval také jako kouzelník Žito, popsal, jak vidí celou situaci s pandemií koronaviru. Nebude to prý zdaleka jednoduché, ba naopak, nicméně není důvod propadat panice.

Ať neumře systém

Před pár lety jako Žito byl matoucí a někoho možná i děsil, nyní je tu ale starý dobrý Landa, který se snaží přinést do chvil nejistoty klid.

„Pochopil jsem za sebe toto: roušku je dobrý nosit hlavně proto, aby ten, kdo to už má, nakazil co nejmíň ostatních. Srocovat se co nejmíň, zpomalit to, ať nechcípne zdravotní systém na kolaps a paniku. Ekonomika půjde ke dnu, nikdo ale teď neví, jak to bude hluboko,“ vypočítává Daniel Landa (51) na svém Facebooku.

Čtěte také: VŠE KORONAVIRU V ČR ZDE

Odhodlání

„Bude třeba si zachovat chladnou hlavu, nějaký řád, lásku k bližnímu a v budoucnu možná i vůli a sílu zůstat lidskou bytostí. Neděsit se katastrofickými scénáři ani nic nepodceňovat, podržet si určitý nadhled a smysl pro humor (a to i do horších časů). Všechno má širší souvislosti (a dopady),“ tvrdí dál.

Podle něj spolu také musíme držet víc než kdy dřív a uvědomit si, že naši předci na tom byli podstatně hůř. „Jsme Češi, nikdy se nevzdáme!“ burcuje fanoušky proslulý motivátor.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy