Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Daniel Landa prý opustil rodinu! Může za to přísavka Olga Lounová?

„…a když přidáte do vývaru i trochu nového koření, bude vaše
slepičí polévka prostě neodolatelným chuťovým zážitkem.“

Když se loni Dan Landa (44) přiřítil na pódium při předávání Slavíků s kohoutem v podpaží a vykřikoval něco, co by nepochopila ani Džambulka se sedmi promile právě zasažená do hlavy nočním stolkem, asi čekal jinou odezvu.

Na Facebooku pak coby Žito 44 zkoušel pár měsíců burcovat lidi, ať se oblečou jako Harry Potter, nasednou na létajícího draka a za zvuku tamburíny Vlastíka Plamínka si nechají vytetovat přes prsa runu. Ale zase se nikdo nechytal.

Jediný člověk, který Landu v poslední době podporuje ve všech jeho pošahaných zálibách od aut po fetiš na brnění, je zpěvačka Olga Lounová (32). Landa jí zřejmě podobně jako svého času Xindl X uvěřil, že ho skutečně miluje, a podle blízkých kvůli Olze opustil manželku Mirjam a dcery a odstěhoval se z jejich společného bytu.

Olga, vlastním jménem Pytlounová, teď bude ještě nějakou dobu dělat, že ji strašně rajcuje lítání na koštěti, potom z toho kápne nějaká hlavní role v Landově muzikálu a nastane čas jít parazitovat zase o dům dál.

Mohlo by vás zajímat

Další články