Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Daniel Landa promluvil o bojových sportech: Kdo je u nás nejlepším trenérem?

Daniel Landa promluvil o bojových sportech: Kdo je u nás nejlepším trenérem?
Zdroj: youtube
rozhovor
Známý český zpěvák Daniel Landa (51) je také sportovec a věnuje se boxu, hlavně thajskému. Sám si o tomto druhu myslel, že to nikdy dělat nebude, a nakonec díky Petru Macháčkovi zjistil, že je to jeho opravdová láska. V rozhovoru s RP Records se rozpovídal i o některých projektech, zápasnících nebo co muay thai ukáže.

Rockový zpěvák Daniel Landa pro RP Records poskytl rozhovor, kde se rozpovídal o projektech, bojových sportech, zápasnících a dalších tématech. Například u projektu Peklo s Landou, který vznikl v roce 2007, věřil, že bude úspěšný, a co bylo jeho cílem.

"V úspěch jsme doufali a věřili jsme v něj. Chtěli jsme naplnit tělocvičny a chtěli jsme zpropagovat muay thai a celou tu naši školu. Představit ten sport lidem, ukázat, že to může dělat každý, a rozhýbat ty, kteří na to budou koukat. Myslím, že se to povedlo, návštěvnosti v tělocvičnách pak stouply," uvedl Landa v rozhovoru.

Miláček Macháček

Rozpovídal se i o Petru Macháčkovi, ke kterému přešel z boxu právě k tomu thajskému. "Je to moje láska. Petr už ani není můj přítel, ale můj miláček. Ať si kdo chce co chce říká, je to nejlepší trenér u nás," vychválil Landa svého kamaráda.

Popsal, i co se ukáže při bojovém sportu. "U toho se nádherně projevuje slabost psychiky. My začali vymýšlet, jak pracovat s psychikou, aby to bylo co nejlepší. Aby ta psychická a fyzická složka byly co nejvyrovnanější," vysvětlil zpěvák a poukázal na Projekt Žito.

Nejzákladnější dělení lidí

V rozhovoru se také vyjádřil k tomu, jak ho berou lidé, kteří o něm nějakým způsobem vědí. "Rozdělil bych to na lidi, kteří mají rádi moji tvorbu a berou mě jako umělce. To znamená, znají desky, muzikály, knížky. Druhá skupina, to jsou ti, co tě zaznamenají, protože jsi celebrita. Zaznamenají tě v rádiu, televizi, znají některé písně, ale nejsou to konzumenti mé tvorby," popsal Landa.

Hypnóza od Vémoly?

Petr Ondruš v minulosti uvedl, že se mu Karlos Vémola snaží nahnat permoníky do hlavy. "No, to dělá Karlos velmi dobře," začal Landa a vysvětlil, co to permoník je. "Bavíme se o myšlence, když ti někdo pořád kouká do očí a říká: Ty prohraješ, vždyť víš, že prohraješ, sám to víš. Tak to je v podstatě hypnotická technika," popsal Landa.

"Tomu člověku to vědomě v hlavě nemusí vrtat, ale může v podvědomí. Takže pak zavírá oči a místo toho, aby se vyspal, tak mu v hlavě hraje: Ty prohraješ, vždyť ty to víš. To je permoníček, myšlenka, která se prokopává k egu a zraňuje," dodal s tím, že u Karlose by se nedivil, kdyby mu někdo poradil, že může takhle mentálně protivníka vyvést z míry.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy