Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Daniel Landa jako árijec v bizarní televizní show! Tohle VIDEO si musíte vychutnat až do konce! Jestli tohle uslyší vrazi z IS, rychle utečou!

+ Další fotografie
Dan Landa a afghánský zpěvák Sediq Shabab spojili síly a vytvořili píseň, která prý zastaví teroristy z Islámského státu. Nesmějte se, jestli tohle vrazi z IS uslyší, utečou!

"My jsme jedna rasa, jedna rasa árijců, letíme do nebe, abychom přinesli mír,“ zpívá Sediq Shabab. A Daniel Landa mu do toho česky přizvukuje: „Nebe se na člověka dívá a každá stará duše zpívá árie. Osudem dávno je to dáno, kohout vám oznamuje ráno. Árie.“

Landa (říká si také Žito 44) uvedl, že tahle píseň přinese mír všem rasám a národům světa. Tak uvidíme. Každopádně Dan má kolem sebe v televizní show moc hezké tanečnice a to se počítá!

Daniel Landa nedávno oznámil, že bojuje proti Islámskému státu po vlastní ose. Tahle píseň patří do jeho arzenálu. Je možné, že právě tyhle tóny všechny bojovníky Islámského státu porazí jako dřevěné kuželky, protože tento song má určitě obrovskou moc!

O čem písnička je? Tady je text: Sediq Shabab (jazykem darí): „My jsme jedna rasa, jedna rasa árijců, letíme do nebe, abychom přinesli mír. Jsme přímí! / Jsme svobodní lidé, nejsme na kolenou! / Jsme zrození árijci, jsme hrdí na své předky. / Lásku k lidem máme v srdci.“ Sediq Shabab (paštunsky): „My jsme jedna rasa, jedna rasa árijců, světu nabízíme poznání a kulturu ze svého srdce. / Árijci jsou čestní, jsou kulturní, jsou jednotní, jsou šlechetní, jsou stateční, jsou pokorní a moudří.“ Dan Landa (česky): „Nebe se na člověka dívá a každá stará duše zpívá árie. / Osudem dávno je to dáno, kohout vám oznamuje ráno. Árie.“

Kdyby vás náhodou zajímalo, kdo je Sedi Shabab, tak vězte, že je to známý afghánský zpěvák, kterého na Facebooku sleduje téměř 50 tisíc lidí. Vůbec nedokážeme odhadnout, zda je to málo, nebo hodně, protože netušíme, kolik Afghánců se dokáže připojit na internet.

Související články

Další články