Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Daniel Krejčík prolomil mlčení o konci vztahu s Matějem Stropnickým: Za vše může politika

Daniel Krejčík a Matěj Stropnický už netvoří pár.
Zdroj: herminapress
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
konec vztahu

Na začátku roku skončil dlouholetý vztah Matěje Stropnického s hercem Danielem Krejčíkem. Podle prvních informací za vše mohla Stropnického nevěra, u které měl svého partnera načapat přímo Krejčík. Sympatický herec však nyní nabízí jiné vysvětlení. "Nebyl to hlavní důvod našeho rozchodu. Odešel jsem, protože jsme se začali rozcházet v politických názorech, v hodnotových otázkách. Každý jsme najednou viděli svět jinak a já už pro některé věci nedokázal najít pochopení," uvedl Krejčík v rozhovoru pro Blesk.

Idylický vztah Matěje Stropnického s hercem Danielem Krejčíkem skončil po několika letech na začátku tohoto roku. Prvotní informace hovořily o odhalené nevěře Stropnického, který měl Krejčíka podvést se ženou na večírku přímo na zámku v Osečanech, kde oba bydleli.

"K nevěře došlo na zámku v Osečanech. Dan nachytal Matěje přímo při činu a ještě ten večer odjel do Prahy,“ prozradil zdroj deníku Expres. Ani jeden z bývalého páru následně nechtěl rozchod komentovat. Nyní však Krejčík prolomil mlčení a přidal nečekané podrobnosti.

Daniel Krejčík: Každý jsme viděli svět jinak

"S Matějem jsme se domluvili, že o tom nebudeme mluvit. Řeknu snad jen to, že není spravedlivé, když se jako viník rozpadu celého vztahu označuje jen jeden. Ostatně jsem to byl já, kdo z toho vztahu odešel. A o Matějovi, ať se stalo a děje cokoli, nechci a nebudu mluvit ošklivě. Nemám to v povaze. Vždyť jsme spolu prožili sedm krásných let. Chci si pamatovat jen to hezké,“ hájí svého bývalého partnera Krejčík v rozhovoru pro Blesk.

Sám prý rozpadu vztahu lituje. „Je mi líto, že ta láska nezvládla problémy překonat. Matěj je totiž výjimečný muž. Můžete o něm mluvit jako o klukovi, co vyrostl se stříbrnou lžičkou v puse, politikovi s kontroverzními názory, vzteklounovi… Ale já ho znám jinak. Dovolím si tvrdit, že nejlíp ze všech lidí. Znám ho jako člověka, co se dokáže obětovat pro druhého, kdo na sobě neustále pracuje, kdo má své ideály, podle kterých žije, jako člověka s obrovskou disciplínou, jako velmi učenlivého partnera," nešetří Krejčík chválou.

Doporučené video: Rozhovor s Danielem Krejčíkem

Následně se dostal k tomu, co může za to, že se oba rozešli. A nevěra to prý jako hlavní důvod nebyla. "Nebyl to hlavní důvod našeho rozchodu. Odešel jsem, protože jsme se začali rozcházet v politických názorech, v hodnotových otázkách. Každý jsme najednou viděli svět jinak a já už pro některé věci nedokázal najít pochopení," uvedl Krejčík.

S Matějem si ve vztahu prohodili role

"Nebyl jsem vždy v jeho politických aktivitách správně podporující partner, jakého by si zasloužil. Roli sehrálo i to, že když jsme se poznali, on byl o deset let starší známý politik, já začínající herec, kterého nikdo neznal. Pak se to otočilo. Matějovi spousta věcí v politice nevyšla a já dostával jednu hereckou nabídku za druhou. Když se takhle prohodí role, nikdy to pro vztah není jednoduché, ale my to díky naší lásce zvládali vcelku statečně,“ dodal mladý herec.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy