Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Daniel Krejčík nachytal nevěrníka Stropnického při činu. Mělo se to stát během oslavy na zámku

Daniel Krejčík a Matěj Stropnický už netvoří pár.
Zdroj: herminapress
+ Dalších 6 fotografií
NAČAPÁN

Daniel Krejčík měl Matěje Stropnického načapat při nevěře v době, kdy slavili s přáteli na zámku. Podle informací, které zveřejnil Expres, ho měl herec najít se ženou v jedné z místností zámku v Osečanech. Krejčíka to ranilo a tentýž večer odjel do Prahy.

Už je to nějaký čas, kdy se provalila nevěra Matěje Stropnického, která vedla k rozpadu vztahu s hercem Danielem Krejčíkem. Nejnovější informace sdělují, že Krejčík svého expartnera při nevěře údajně sám nachytal.

Stalo se to během večírku na zámku, kde oba herci společně žili a ten den měli oslavu s přáteli. "K nevěře došlo na zámku v Osečanech. Dan nachytal Matěje přímo při činu a ještě ten večer odjel do Prahy,“ prozradil zdroj deníku Expres.

Hledání Stropnického po zámku

Informace naznačují, že Krejčík strávil nějaký čas hledáním svého partnera po místnostech zámku, než Stropnického objevil. "Není to tak, že mu pouze přišel na nevěru, ale on Matěje přímo zastihl při činu," tvrdí zdroj.

Oba herci nyní žijí odděleně, Stropnický zůstává na zámku v Osečanech a Krejčík se vrátil do Prahy. Odmítají se vyjadřovat k rozchodu a dodržují dohodu, že svou situaci nekomentují před médii.

Rozchod

O rozchodu se veřejnost dozvěděla teprve nedávno. To, že Daniel Krejčík ukončil vztah poté, co zjistil, že mu byl Matěj Stropnický nevěrný se ženou, byl pro veřejnost šok. "Bylo to se ženou a Dan se o tom dozvěděl. Strašně ho to ranilo, s Matějem se rozešel a vrátil se do Prahy," zveřejnil Blesk.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy