Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Daniel Krejčík na Stropnického nezanevřel: Pořád splácí mé mámě za zámek, přiznal Matěj

Daniel Krejčík a Matěj Stropnický budou muset finančně vyřešit zámek Osečany, který společně vlastní.
Zdroj: herminapress, eXtra.cz/Pavel Dvořák / koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
POCHOPENÍ

Byla to skoro love story z pohádky, akorát že šlo o dva muže, kteří si pořídili zámek. Daniel Krejčík (30) ale před časem dal Matěji Stropnickému (40) kopačky. Ten se poprvé otevřeně pro eXtra.cz vyjádřil. Prozradil nám, že se svým ex se snaží vycházet. A jak řeší společné závazky?

Stropnický a Krejčík: Žádné války nejsou 

Jak jsme již informovali, redakce eXtra.cz na katastru nemovitostí zjistila, že bývalí partneři Matěj Stropnický a Daniel Krejčík jsou stále napůl majiteli zámku v Osečanech. Ani řadu měsíců po rozchodu tak nepřešel na jednoho z nich.

Nyní náš redaktor získal reakci staršího z bývalé dvojice, který do situace vnesl jasno.

Zatím to řešíme tak, že já bydlím tady, Dan bydlí v Praze a v létě tu spolu hrajeme divadlo, na které všechny srdečně zvu. Na našem webu jsou k dispozici vstupenky,“ sdělil eXtra.cz Matěj Stropnický.


Prý mezi nimi neexistuje žádná dohoda o tom, že například do konce roku se musí uzavřít, kdo zůstane jediným vlastníkem.

„Ne. Nevedeme žádné války o majetek, jak se psalo. Nic takového nenastalo. S Danem spolu umíme vycházet, takže věřím, že nic takového ani nenastane. Pro nás je teď důležité se domlouvat na určitých věcech, jako je například to divadlo. A uvidíme, kam až nás to zanese… Je to prostě tak, že zámek máme společně, takže na divadlo zveme oba a budeme spolu i hrát,“ říká lehce tajemně politik a zámecký pán.

Všimli jste si té nenápadné poznámky o tom, že uvidí, kam je to až s expřítelem zanese? Jako by doufal, že jejich vztah ještě nevydal poslední svědectví…

Doporučené video: Rozhovor s Danielem Krejčíkem:


Daniel pořád splácí

Stropnický eXtra.cz každopádně odpověděl i na to, jak to bylo s financováním zámku (stál prý dvanáct milionů) a jak se na něm podílel jeho bývalý kluk.

„Žádná banka nám na to půjčit nechtěla, takže splácíme mojí mámě. A to pořád platí. I to, že platíme oba,“ dodal pro eXtra.cz závěrem.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy