Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Daniel Krejčík se snaží zapomenout na zradu od Stropnického: Zlomené srdce léčí ve společnosti mladých fešáků

+ Dalších 19 fotografií

Daniel Krejčík v posledních týdnech neprochází nejlepším obdobím. Nedávno se totiž rozešel s dlouholetým partnerem Matějem Stropnickým, a to poté, co ho bývalý politik podvedl se ženou. Své zlomené srdce nyní herec léčí vymetáním společenských akcí. O tom, jak nyní tráví volný čas, se rozpovídal v rozhovoru pro eXtra.cz. 

Daniel Krejčík po nedávném rozchodu s Matějem Stropnickým, který ho měl podvést se ženou, jak zveřejnil Blesk, nejspíš léčí své zlomené srdce ve společnosti. Známý herec se totiž začal častěji objevovat na nejrůznějších akcích. Krejčík se ukázal i na premiéře animovaného filmu Vynálezce, kde daboval jednu z hlavních postav.

Herec redakci eXtra.cz přiznal, že i přes své pracovní vytížení chodí rád mezi lidi. "Teď jsem byl na strašně moc výstavách za poslední dobu a výtvarné umění je pro mě jedna z největších vášní," prozradil. Ačkoli herec prochází nelehkým obdobím, není to na něm znát. Na premiéře byl energický a ve společnosti, v níž trávil čas po boku dvou mladíků, na sebe strhával pozornost, o čemž se můžete přesvědčit v galerii.

Zámek v Osečanech

Krejčíka rozchod se Stropnickým stále pronásleduje, zejména pak proto, že spolu oba vlastní zámek v Osečanech. Celá situace se komplikuje tím, že se rozešli kvůli nevěře ve zlém. Pokud se nedají znovu dohromady, budou muset vyřešit společný majetek a zbudou jim v podstatě tři možnosti. Buď si Matěj zámek nechá a vyplatí Daniela, nebo to udělají opačně, případně ani jednoho oprava bez druhého nebude bavit a zbaví se domu kompletně.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy