Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Daniel Kecskeméti to ve StarDance rozjede s růžovláskou Maškovou. Když můžu, vrtím zadkem, říká

Tanečník Daniel Kecskeméti.
Zdroj: eXtra.cz / Renata Bušková
+ Další 4 fotografie
STARDANCE

Dalším z deseti profesionálních tanečníků letošního ročníku StarDance bude Daniel Kecskeméti. Milovník sladkostí a videoher již sice pár let závodně netančí, zadkem ale vrtí, jak svěřil redakci eXtra.cz v rozhovoru, neustále a nyní svoji neutuchající energii naplno věnuje taneční škole. Ve StarDance mu v letošním ročníku bude dělat partnerku růžovovlasá zpěvačka Tereza Mašková. 

Sympatický tanečník ze Slovenska Daniel Kecskeméti doplní složení StarDance 2023. Závodnímu tanci se sice již několik let nevěnuje, život bez něj si však představit nedokáže. „Zadkem vrtím stále, když je možnost,“ prozradil redakci eXtra.cz se smíchem a dodal: „Smysl života nevím, zda umím zkonkretizovat jen na tanec, ale určitě to považuji za určitý životní styl.“

Milovník sladkého

A co je pro Daniela další životně důležitou věcí? Dle postavy těžko uvěřitelné, ale prý sladkosti. „Miluji v noci se probudit a dát si něco sladkého,“ práskl na sebe na youtubovém profilu Taneční školy Kladno, kde je hlavním standardním trenérem.

Se soutěží ve stylu StarDance má Kecskeméti již zkušenosti. Účastnil jsem se projektu Roztančené divadlo. Koncept toho byl velmi podobný, akorát celá soutěž proběhla za jeden večer. Také jsme měli pár měsíců na přípravu,uvedl.

Rozjede to s Maškovou

Mladý tanečník věří, že už jej v tanci jen tak něco nepřekvapí a poradí si i s člověkem, který k němu nemá vůbec žádné předpoklady. „Výuce tance se věnuji už pár let a na parketu to bylo vždy velmi různorodé. A často předpoklady nejsou důležité, hlavně když má člověk chuť a určitou trpělivost. A potom to jde jako po másle,“ řekl s optimismem.

Úspěch ve StarDance jej však nakonec zřejmě tolik námahy stát nebude, jelikož jak již bylo totiž oznámeno, taneční partnerku mu bude dělat zpěvačka známá ze SuperStar, Tereza Mašková (27), která se už dříve účastnila show Tvoje tvář má známý hlas, kde předvedla, že jí tanec nedělá sebemenší problém.

Související články

Další články