Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Daniel Hůlka vrátí vyznamenání 28. října: Zve veřejnost, aby se k němu přidala na pochod

Daniel Hůlka vrátí vyznamenání 28. října: Zve veřejnost, aby se k němu přidala na pochod
Zdroj: profimedia.cz
Předchozí Další
+ Další fotografie
státní vyznamenání
Zpěvák Daniel Hůlka má v plánu vrátit prezidentovi Miloši Zemanovi státní vyznamenání. Na Pražský hrad se chce vydat 28. října a zve veřejnost, aby se k němu přidala v době, kdy se venku smí pohybovat lidé ve skupince maximálně po dvou, jestliže jsou z jiné domácnosti.

Opatření zavedená vládou, aby se co nejvíce zamezilo šíření viru, rozdělilo společnost na dva tábory. První z nich vládní opatření dodržuje a druzí proti nim chodí demonstrovat. Mezi odpůrci vládních opatření je i známý zpěvák Daniel Hůlka.

Všem moc děkuji za podporu a velké množství pozitivních ohlasů na můj otevřený dopis prezidentovi. Reakcí se sešlo...

Zveřejnil(a) Daniel Hůlka - Oficiální dne Pondělí 19. října 2020

Pochod na Hrad

Koronavirová pandemie rozkmotřila hodně lidí. Covid-19 vyvolal spory i mezi dlouholetými přáteli Danielem Hůlkou a prezidentem Milošem Zemanem. Hůlka se proto chystá vrátit Zemanovi státní vyznamenání, které od prezidenta obdržel v roce 2016.

Na sociální síti Facebook vyzval veřejnost, aby se k němu přidala 28. října, až půjde vrátit vyznamenání na Pražský hrad. "Všechny srdečně zvu 28. 10. 2020 na procházku z Vyšehradu na Pražský hrad, kde odevzdám státní vyznamenání. Podrobnosti se dozvíte již brzy," napsal Hůlka na svůj profil.

V současné chvíli však platí nařízení, že se venku nesmí scházet více než dva lidé z jiných domácností.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy