Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Daniel Hůlka se tetelí blahem: Prozradil pohlaví miminka. A co jméno? Bude to úlet nebo klasika?

Daniel Hůlka se tetelí blahem: Prozradil pohlaví miminka. A co jméno? Bude to úlet nebo klasika?
Zdroj: reprofoto Tv Prima
Předchozí Další
Zpěvák Daniel Hůlka prožívá nejšťastnější období svého života. Konečně se mu podařilo nají tu pravou lásku. V Las Vegas si vzal svou přítelkyni Báru Klementovou a v současné době již očekávají potomka. Nadšený Hůlka prozradil pohlaví miminka, a jak to mají se jmény.

Oblíbený muzikálový zpěvák Daniel Hůlka nemohl dlouhou dobu natrefit na tu pravou. Strašně moc toužil po ženě a rodině, ale stále se mu nedařilo. V poslední době se na něj usmálo štěstí rovnou dvakrát.

Nejdříve se oženil v Las Vegas se svou přítelkyní Bárou a nyní mu jeho vyvolená porodí prvního potomka. Serveru Blesk.cz zpěvák prozradil, že čekají holčičku a její příchod na svět očekávají v březnu.

V poslední době je trendem hlavně mezi známými osobnostmi dávat svým dětem exotická a neobvyklá jména. Daniel Hůlka ale žádný extrém neplánuje. "Rozhodně vybíráme z tradičních a českých jmen. Žádná exotika se konat nebude," sdělil zpěvák.

Co se týče pohlaví miminka, tak oběma partnerům bylo jedno jestli to bude kluk nebo holka. "Byli jsme ale jenom zvědaví. Oběma nám bylo úplně jedno, jestli to bude holka nebo kluk. Důležité pro nás je, že je to děťátko zdravé," dodal budoucí tatínek.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy