Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Daniel Hůlka musí po rozchodu se Zemanem změnit práci: Záchrana přišla od přítele

Daniel Hůlka v srpnu 2020.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
PENÍZE
Zpěvák Daniel Hůlka (52) vyvolal velké pozdvižení, když uveřejnil dopis, v němž skoncoval se svým dosavadním velkým idolem Milošem Zemanem (76), kterého doteď bezmezně podporoval. Nyní ale nemusí řešit jen zášť prezidentových příznivců, ale i způsob obživy.

Daniel Hůlka zazdil prezidenta

Daniel Hůlka ukončil přátelství s Milošem Zemanem (76) kvůli tomu, že ten se podle něj obrátil proti obyčejným lidem.

{{facebookpost:

Otevřený dopis Daniela Hůlky prezidentovi České republiky, Miloši Zemanovi:Vážený pane prezidente, příteli, kamaráde,...

Zveřejnil(a) Daniel Hůlka - Oficiální dne Pondělí 12. října 2020
}}

„Dopis je spontánní reakcí na jeho poslední výroky typu ‚neschopní ať zkrachují‘ a podobně. Miloš Zeman, můj bývalý přítel a kamarád, kterého znám už léta, je úplně jiný člověk než ten současný. Je tam velká změna. Vždycky měl rozporuplné bonmoty. Doteď se ale neobrátil proti obyčejným lidem a nebyl vůči nim tak zlý a záštiplný,“ vysvětlil eXtra.cz zpěvák.

Hledá obživu

Hlavou se mu teď ale honí už úplně jiné myšlenky. Musí živit rodinu, s manželkou Barborou má rozkošnou dceru Rozárku. A příjmy z koncertů nebo muzikálů má nyní absolutně nulové.

„Doba je zmatená a šílená. Musíme si všichni držet palce. Asi se stejně jako na jaře vrátím k truhlařině. Ještě uvidím,“ prozradil nám Daniel. Ten tehdy pomáhal kamarádovi a i když není kdovíjak přehnaně zručný, práce se nebál a snažil se být užitečný, což je určitě lepší než sedět v koutě a fňukat nad svým osudem.

Příprava na uvolnění

Ještě v úterý ale zkoušel muzikál, což nás překvapilo.

„Zkoušíme Robinsona, akorát můžeme zkoušet jen činoherní pasáže. Zpívat se nesmí. Musíme být připravení na to, že až to zase povolí, musíme okamžitě začít hrát. Vždyť všechna divadla jsou v pr….,“ dodal Daniel Hůlka.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy