Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Dana Syslová přiznala zdravotní komplikace: Snad ještě chvíli vydržím, říká unaveně

+ Dalších 8 fotografií

S herečkou Danou Syslovou (77) se život opravdu nemazlil. Manžel Vlastimil Hašek (†64) jí zemřel v náručí a do toho přišla i o pětadvacetiletého syna Jiřího, který ztrátu otce neunesl, a tak si vzal život. A přestože po zdravotní stránce to už není takové, jako bývávalo, se jí dnes daří výborně, jak řekla v rozhovoru pro eXtra.cz.

Dana Syslová ve svém životě zažila opravdu hrůzy. V roce 1992 přišla o manžela Vlastimila Haška, který se proslavil rolí v seriálu Malý pitaval z velkého města. Měl nemocné srdce, a když ho z nemocnice nakrátko propustili, tak doma dostal infarkt a zemřel v Danině náruči. Neštěstí pokračovalo dál, když se po chvíli oběsil její syn Jiří. Nemohl ustát smrt otce, předtím kvůli tomu trpěl depresemi. Herečka žije od té doby sama jen se zvířátky, která nadevše miluje. Nyní už má pouze jednoho pejska Míšu, kterého moc ráda opečovává.

Dana Syslová vypadá výborně

Jak se jí dnes daří? "Děkuju za optání, daří se mi dobře. Teď mám takové šťastné období," odpověděla Dana pro eXtra a zároveň promluvila o svém zdraví, které jí v minulosti také dělalo problémy. "No, tak to už je trošku horší, bolí mě nohy, když celý den stojím, nebo mám tu dvanáctku, tak jsem večer dost unavená. Ale jinak se zatím držím, ještě chodím, myslí mi to, tak doufám, že to ještě nějakou dobu vydržím," řekla s úsměvem představitelka Amálie ze seriálu Ulice.

Dana žije sama s pejskem

Dana už partnera k sobě nehledá. Každý den jí dělá společnost její pejsek, kterého venčí a jinak má kolem sebe spoustu přátel. "Já jsem spokojená, mně nikdo nechybí, mám děti, kamarády, kolegy, takže si vůbec nepřipadám opuštěně. Nikdo mi do ničeho nekecá a můžu si dělat, co chci," dodala na závěr Dana Syslová.

Herečka nemá o práci nouzi. Stále hraje v seriálu Ulice a za chvíli jí opět začne divadelní sezóna. Nyní ji můžete vídat i v novém seriálu Eliška & Damián, kde hraje Eliščinu babičku Kateřinu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy