Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Dana Morávková versus Aleš Cibulka: Stanou se z nich rivalové?

Drsný moderátorský souboj!
Zdroj: TV Barrandov
Barrandovská televize se rozhodla pokračovat v dalším natáčení vědomostní show Kdo to ví? Premiérové díly však už diváci neuvidí s duem Michal Suchánek a Richard Genzer, s těmi se TV Barrandov rozloučila! Ve druhé řadě se objeví zcela nová sestava. Vsadili tentokrát na Danu Morávkovou a Aleše Cibulku, dozor nad nimi bude držet Martin Zounar.

Coby kapitáni soutěžních družstev si to proti sobě rozdají Aleš Cibulka a Dana Morávková. Cibulku diváci znají jako milého moderátora úspěšných pořadů Sejdeme se na Cibulce a Můžu dál?, v němž navštěvuje známé osobnosti u nich doma. Nyní ho ale poznají ve zcela jiné roli.

Ukáže se, kolik toho zná, jak se dokáže porvat o vítězství a čím umí ohromit publikum. Oproti tomu má Morávková, která se tak stala novou barrandovskou tváří, značnou výhodu – je krásná, ledasco umí zaonačit a s vědomostními soutěžemi má již bohaté zkušenosti z minulosti.

Roli moderátora převezme Martin Zounar. Ten již v minulosti s TV Barrandov spolupracoval na pořadu Taxi, taxi, taxi. Neméně významnou postavou figurující i v druhé řadě Kdo to ví? bude vědec, který provádí nejrůznější pokusy a tím ověřuje, zda jsou určitá tvrzení pravdivá.

Podivínského experimentátora ztvární Tomáš Jeřábek.

Premiérový díl bude v televizi již dnes od 20:15, nově bude pořad Kdo to ví? vysílán vždy ve středu a v sobotu na TV Barrandov.

Související články

Další články