Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Smutné Vánoce Dany Morávkové: Herečka si neodpočine ani přes svátky, s rodinou bude jediný den

Herečka Dana Morávková.
Zdroj: eXtra.cz/Pavel Dvořák
+ Další 4 fotografie
Rozhovor

Herečka Dana Morávková je v neustálém pracovním zápřahu a jinak tomu nebude ani v období vánočních svátků. Ty stráví v divadle. "Češi si dávají jako dárek lístky do divadla, zážitky," říká v rozhovoru pro eXtra.cz. Štědrý den přece jen bude trávit doma se svou rodinou. Potrpí si na tradice a dívají se společně na vánoční snímky, ve kterých si herečka zahrála? Nejen o tom se oblíbená herečka rozpovídala.

Vánoce se rychle blíží a na tento kouzelný čas se náramně těší i mnoho známých tváří ze světa českého showbyznysu. Jednou z nich je i herečka Dana Morávková, kterou diváci každoročně právě v období vánočních svátků vidí na televizních obrazovkách jako záporačku Doru v pohádce Z pekla štěstí. Ačkoli herečka samotná na tuto roli a pohádku velmi ráda vzpomíná, sama u televize nejspíš příliš času nestráví.

Vánoce totiž Dana Morávková stráví převážně prací, což je i důvodem, proč v toto období neodjíždí s rodinou třeba na chatu nebo na hory. "Trávíme svátky doma. Já mám kromě Štědrého dne a Božího hodu každý den představení. Bude to hodně pracovní, Češi si dávají jako dárek lístky do divadla, zážitky," rozpovídala se v rozhovoru pro eXtra.cz známá herečka.


Vybrat dárek pro manžela dá fušku

Danu jsme potkali na představení vánoční kolekce Marks & Spencer a téma bylo jasné: Vánoce. Je herečka ten typ lidí, co shání dárky pro své nejbližší na poslední chvíli, nebo se snaží nakupovat dárky s předstihem a bez stresu? "Snažím se od září, ale je to velmi často na poslední chvíli," směje se.

Do pečení cukroví se herečka nehrne, času na trávení v kuchyni ani příliš nemá. "Nepeču, objednávám. Naposledy jsem pekla, když ještě žila moje maminka," vysvětluje Dana. Naopak si ale s rodinou potrpí na tradice. "Díváme se na pohádky, chodíme hodně na procházky, podívat se na Staroměstské náměstí na stromeček nebo na Vyšehrad," řekla herečka. Navštěvují se také se svými známými "Neodcházíme od stolu, jablíčko rozkrajujeme, olovo jsme nikdy nelili. Koledy u nás hrají a chodíme na balet," dodala Morávková.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy