Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Dana Morávková o synovi: Promluvila o jeho přítelkyni a sdělila, jaká bude tchyně

+ Dalších 6 fotografií

Herečka Dana Morávková (51) se musela smířit s tím, že její syn Petr (25) studuje v Anglii a tudíž moc času doma netráví. Díky moderním technologiím ale udržují pevný vztah. Na představení nové kolekce svých kabelek Dana promluvila pro redakci eXtra.cz o tom, jak hodnotí vztah svého syna s jeho partnerkou. 

Oblíbená herečka Dana Morávková (51) představila další kolekci kabelek Elega, na které se aktivně podílí. Jako správná žena miluje módu a potrpí si na elegantní doplňky ke svým outfitům. „Jako každá žena se ráda oblékám. Potrpím si právě na kabelky. Dostala jsem několikrát nabídku, abych navrhovala něco jiného, ale já zůstanu věrná značce Elega,“ svěřila se Dana pro redakci eXtra.cz.

Vztah se synem

Petr Malásek mladší studuje v Anglii a doma se moc neohřeje. Jako hrdá maminka zvládá Dana odloučení dobře i díky době, ve které žijeme. „Syn teď dlouho nebyl v Čechách, naposledy jsem ho viděla kolem Vánoc a na Silvestra. Teď je ale jednodušší doba. Vy mladší dokážete s námi staršími komunikovat přes Facetime, takže my si s Péťou můžeme vlastně volat, kdykoli má volno a já nemám představení,“ svěřila se Dana.

Petr je šťastně zadaný, ale jeho maminka respektuje soukromí. „Péťa by asi nebyl moc rád, že o tom mluvím, ale přítelkyni má a je moc milá,“ ​řekla ohledně partnerství svého syna. Ohledně mladé slečny se Dana vyjádřila pro eXtra.cz již v minulosti. Na festivalu v Karlových Varech trávili společný čas. „Přijela tam za ním jeho slečna. Já ji znám a je to velmi sympatická mladá dívka, takže mám radost, že jsou oba šťastní,“ přiznala herečka s úsměvem.

Budu dobrá tchyně
Dana se již s partnerkou svého syna potkala a má k ní vřelý vztah. Přiznala, že mladému páru nechává dostatečný prostor, aby měli soukromí. „Já se budu snažit být dobrá tchyně a hlavně se budu snažit do ničeho nezasahovat. Myslím si, že mladí by měli být separátně sami, měli by bydlet sami, ale teď je všechno strašně drahé,“ vyjádřila se Morávková k budoucnosti svého syna.

Také poslala na dálku vzkaz určený přímo Petrovi. „Slibuju ti to Péťo, že se budu snažit být tchyně, která do ničeho nezasahuje,“ dodala věrohodně.

Dárky od manžela

Od svého muže nedostává drahé kabelky ani oblečení, jelikož skladatel Petr Malásek (58) má vytříbený vkus. Svou ženu rozmazluje dárky v podobě šperků. „Od manžela dostávám buď k Ježíšku, nebo k výročí nějaký šperk. Petr má vkus, takže jsou to většinou krásné šperky,“ sdělila herečka.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy