Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Dana Morávková o první lásce svého syna: Mám z nich radost, říká hrdá maminka

Dana Morávková se rozpovídala o synovi a jeho přítelkyni.
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková
+ Další 4 fotografie
Rozhovor

Herečka Dana Morávková (51) se po 22 letech vrací k moderování pořadu Snídaně s Novou. Jejím parťákem se stane její herecký kolega z Ordinace Jan Čenský (61). TV Nova udělala velké změny ve vysílání ranního pořadu, teď se objeví na obrazovkách i o víkendech. Na představení nových moderátorů byla pozvána i redakce eXtra.cz, jíž herečka poskytla rozhovor. 

Nový pořad TV Nova Víkendová Snídaně se blíží na obrazovky. Televize udělala velkou obnovu i co se týče moderátorů. Mezi čerstvé tváře patří i Dana Morávková, která však úplně nováčkem ve Snídani není. Relaci totiž moderovala před 22 lety, kdy ji to, dá se říci, i proslavilo. "Já se strašně moc těším, takže když mi zavolali z Novy, jestli nechci moderovat Víkendovou Snídani, já jsem se zaradovala. Máte pravdu, myslím, že to byl rok 1994, kdy se ještě točilo ve Vladislavce a začínali jsme v pět ráno," přiznala Dana.

Kolega je princ z pohádky

Jejím moderátorským kolegou bude princ Jan Čenský, se kterým prý mají úžasný vztah. "Spíš bych řekla, že to je takový sourozenecký vztah, protože Honza byl na festivalu ve Zlíně letos pojednadvacáté a já podevatenácté, takže tolik let se známe, občas spolu moderujeme, často spolu hrajeme v seriálech i na jevišti, kde ztvárňujeme manželský pár," svěřila se Morávková. Dodala, že Honza byl také jedním z důvodů, proč vlastně nabídku přijala.

S manželem Petrem Maláskem, se kterým Dana žije už 27 let, se prý navzájem podporují. "Já jsem šťastná, když má manžel práci, která ho baví, a stejně tak to vnímá i on. Já si myslím, že si to první vysílání určitě zapne a bude držet palce," řekla Dana. Na otázku, jestli manžel nebude žárlit, herečka odpověděla: "Ne, to určitě ne. Víte co, kdyby měl žárlit na každého mého kolegu nebo naopak já na jeho kolegyně, to bychom spolu nevydrželi 27 let."

Co Dana říká na mladou lásku?

Není to tak dávno, co se Danin syn Petr, který studuje v Anglii, objevil na festivalu v Karlových Varech, kam poprvé vyvedl do společnosti i svou přítelkyni. Co na ni Dana říká? "Syn do Varů jezdí pravidelně, protože tam jezdí na brigádu, kde vydává lístky. A přijela tam za ním jeho slečna. Já ji znám a je to velmi sympatická mladá dívka, takže mám radost, že jsou oba šťastní," přiznala herečka s roztomilým úsměvem.

Kdo další bude tvořit nové moderátorské dvojice? Budou to benjamínci Roman Staša a Rebecca Diatilová a také Pavel Svoboda a Miluše Bittnerová, jak už redakce eXtra.cz informovala.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy