Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Dana Morávková o Ordinaci a Vánocích: Nehroutím se a cukroví mi peče žena Jana Čenského

Dana Morávková o Ordinaci a Vánocích: Nehroutím se a cukroví mi peče žena Jana Čenského
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
fígl
Oblíbenou herečku Danu Morávkovou (49) jsme potkali na focení kolekce brýlí pro e-shop Alensa. Vždy dobře naladěná Dana si focení velmi užívala. Dokonce se na place potkala i se svým hereckým kolegou Martinem Zounarem (53), který stejně jako ona uzavře velkou životní etapu, kterou je definitivní konec seriálu Ordinace v růžové zahradě. Pro redakci eXtra.cz se Dana svěřila nejen se svými pocity ke konci Ordinace, ale také nakousla téma blížících se Vánoc a jejich příprav, které jí jistým způsobem pomáhá zařizovat i žena herce Jana Čenského (59).

Půvabná herečka Dana Morávková je divákům známá zejména díky seriálu Ordinace v růžové zahradě, ve kterém působila jedenáct let. Nedávno přišla TV Nova s informací, že tento seriál definitivně po patnácti letech končí.

Pro některé herce byla tahle zpráva jako bodnutí kudlou do zad, nevědí, z čeho budou žít, jiní zase berou tuhle situaci s nadhledem. Dana Morávková se pro redakci eXtra.cz svěřila, jak prožívá konec ona sama.

"Novinku, že seriál končí, jsem vzala úplně v pohodě. Něco končí, aby začalo něco nového, to je život a jenom práce. Že bych ale odešla ze seriálu z vlastní iniciativy, jsem neplánovala, vždycky jsem byla smířená s tím, že to jednou zkrátka skončí."

Společně se seriálovými kolegy si užívá poslední měsíce natáčení, práci tedy i v nepřejícné koronavirové době stále má. "Budeme ještě nějakou dobu točit, takže my, kteří točíme, práci máme, ale veškerá divadelní práce je zastavená, ta představení, která se od první koronavirové vlny by se dala spočítat na prstech rukou," dodala.

Práce jí chybí, ale zdraví je stále na prvním místě

"Moc mi to hraní a divadlo chybí, miluji divadlo, milují celou práci kolem divadla, ráda se setkávám se svými kolegy, s diváky, celé mi to opravdu velmi chybí. Ale je to život, nehroutím se z toho, hlavně ať jsme zdraví," svěřila se půvabná herečka. "Jsem hlavně neustále testovaná, koronavirus jsem zatím neprodělala, tudíž jsem nebyla ani v izolaci," dodala.

Vánoční fígl v podobě pomocné ruky

Půvabná herečka je už na Vánoce z velké části připravená. Pro usnadnění vánočních příprav si ale našla fígl, jak si ušetřit hromadu času. "Stromeček už mám, jen není ozdobený. Vánoční cukroví ale nepeču, domluvila jsem se s mým kolegou Honzou Čenským (59), že mi jeho žena Dana cukroví napeče. Abych byla úplně upřímná, tak tím nejoblíbenějším cukrovím je u nás stejně řízek," dodala úsměvně.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy