Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Dana Morávková je zpět! Jak se těšíte na nové díly?

Dana Morávková a její hosté.
Po krátké letní pauze se opět můžete těšit na premiérové díly pořadu Tenký led Dany Morávkové. Je lepší rodit doma nebo v porodnici? Existuje na tuto otázku vůbec jednoznačná odpověď? Dívejte se dnes ve 20:20 na nový díl vaší oblíbené talkshow.

Herečka a moderátorka Dana Morávková dostála názvu pořadu a se svými hosty se opravdu pustila na tenký led. Rozebírala s nimi totiž téma, které je pro mnohé velmi osobní – porod. Na její otázky na tělo odpovídala novopečená a nyní už celkově čtyřnásobná maminka Lejla Abbasová, která nedávno porodila krásná dvojčátka. S diváky se podělila o své zkušenosti s prvními dvěma porody a svěřila se i s dalšími zajímavostmi.

Prvorozeného syna Davida, jehož má moderátorka s hudebníkem Michaelem Kocábem, rodila v porodnici, a přestože už před šesti lety uvažovala o tom, že by ho na svět přivedla doma, tohoto nápadu se vzdala. A jak to bylo s těmi dalšími porody? Dozvíte se v premiérovém dílu již dnes večer na televizi Barrandov.

Navíc, kromě moderátorky Lejly Abbasové přijali pozvání Dany Morávkové také dula Monika Morsteinová a gynekolog Jiří Dvořák, kteří mají k tomuto tématu také co říci.

Silné životní příběhy, exkluzivní hosté a zkušená moderátorka – takové budou premiérové díly diskuzního pořadu Tenký led Dany Morávkové, jenž startuje již dnes večer ve 20.20 v televizi Barrandov.

Mohlo by vás zajímat

Další články