Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Dana Batulková slaví 62: Ve Slunečné jí udělali z bývalého manžela Prachaře milence

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
narozeniny
Dnešní oslavenkyně Dana Batulková slaví už neuvěřitelné dvaašedesáté narozeniny. Stále mladě vypadající blondýnka momentálně září v seriálu Slunečná, kde hraje protřelou Lídu Vackovou, která chce pro svoji rodinu to nejlepší, ať to stojí, co to stojí. Zatímco v seriálu žije v na první pohled idylickém manželství, ve skutečném životě si po rozvodu s Davidem Prachařem prošla pernými chvílemi.

Právě s bývalým manželem se díky natáčení seriálu momentálně dost často potkává. Tvůrci Slunečné si s mileneckým propletencem pořádně pohráli. Z bývalých manželů totiž udělali seriálové bývalé milence. Dana Batulková alias Lída Vacková navíc přede všemi tají, že je Prachař coby Leoš Kratina skutečným otcem jejího syna Štěpána.

Rozpad manželství kvůli mladší

Rodiče Jakuba (36) a Mariany Prachařových už spolu dnes normálně vycházejí a dokáží si užít na place legraci se svými hereckými kolegy. Vždy tomu tak ale nebylo. V roce 2000 se David Prachař, Danin manžel a otec rodiny doslova zbláznil do mladší herečky Lindy Rybové I když Prachař Batulkovou opustil, na rozvod došlo až po třech letech. Od té doby to mezi exmanžely vřelo... O Daně se dlouho mluvilo jako o zahořklé exmanželce, která nemůže otci svých dětí odpustit, že ji vyměnil za mladší model.

Po letech odpuštění

Po dlouhých letech ignorace a nenávisti však přišlo smíření a dnes už jsou oba partneři šťastní po boku svých partnerů. Po pěti letech odloučení od Prachaře byla Dana znovu připravená na nový vztah. Teď už je patnáctým rokem spokojená vedle o 12 let mladšího režiséra Ondřeje Zajíce I po tolika letech spolu cukrují jako hrdličky, vodí se za ruce a Dana vedle Ondřeje jenom kvete. Uznejte sami, že na dva roky po šedesátce vypadá oblíbená herečka senzačně.

K dnešním narozeninám jí přejeme hodně zdraví, štěstí a spokojených diváků.

Související články

Další články