Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Dana Batulková (65) o dětech: Dceři se už musí podřizovat a co po ní zdědil syn Jakub

Dana Batulková se stále usmívá.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
NAROZENINY

Oblíbená česká herečka Dana Batulková dnes slaví 65. narozeniny. Dříve byla vdaná za herce Davida Prachaře, s nímž se ale před dvaceti lety rozvedla. Je mámou dvou dětí – Mariany a Jakuba. Ten je, jak jsme několikrát informovali, po bouřlivém rozchodu s Agátou Hanychovou zase šťastný. Už nějakou dobu září po boku Sáry Sandevy.

Herečka Dana Batulková po studiích na DAMU několik let působila v divadlech v Kladně a Mladé Boleslavi. Na konci devadesátých let se zabydlela v pražském Divadle Komedie a v současné době hraje v Městských divadlech pražských.

Dana Batulková ve StarDance

Batulková je velmi oblíbenou televizní a seriálovou herečkou. Diváci si ji mohou pamatovat například z filmu Hodinový manžel, Léto s gentlemanem či Bastardi 3. Ze seriálů to byly Četnické humoresky, Ordinace v růžové zahradě 2, Comeback, Kriminálka Anděl, Svatby v Benátkách nebo Slunečná.

V roce 2008 sympatická herečka protančila střevíce v taneční soutěži StarDance…když hvězdy tančí, kde jí po boku stál taneční partner Jan Onder.

Dana Batulková se angažovala i v politice a v roce 2014 byla v obecních volbách zvolena zastupitelkou městské části Praha-Koloděje. O dva roky později ale na svůj mandát rezignovala.

Dana Batulková a Jakub Prachař

Jejím jediným manželem byl herec David Prachař, se kterým byla dlouhých dvacet let. Prachař ale začal Batulkovou podvádět s herečkou Lindou Rybovou, a tak se rozvedli.

Dana Batulková a David Prachař mají společně dvě děti, syna Jakuba a dceru Marianu. Jakub Prachař šel ve stopách rodičů a je z něj skvělý herec, hudebník i moderátor. Po jeho boku je nyní krásná herečka Sára Sandeva. A Prachař se jí nebojí na svém Instagramu veřejně vyznat svou lásku. U jedné z fotek napsal: „Nejlepší holka na světě!“

Děti Dany Batulkové

Dcera Mariana Prachařová je influencerka a zpěvačka. Své mamince je ohromně podobná, má po ní veselou povahu i stejný smysl pro humor.

„Mari je chytrá, empatická a hodná. To má samozřejmě po mně, že jo. Ona je precizní, já jsem chaotik. Marianka potřebuje přesný řád, a když se cokoli změní, tak jí to musím sdělit velmi opatrně, není moc schopná pružně reagovat na změny,“ prozradila Batulková, která je nyní šťastná po boku partnera Ondřeje Zajíce, pro časopis Marianne. „Já věci většinou nechávám, ono to tak plyne a nějak to dopadne, v tomhle jsem prostě free. To má po mně Jakub, ale Mari je tvrdší než já, přísnější. A když spolu cestujeme, ona má už dneska vůdčí pozici a vše ráda plánuje,“ dodala.

Související články

Další články