Lise Kudrow je 54 let a jak je vidět, není fandou botoxu ani jiných omlazovacích procedur. To má za následek, že vedle Jennifer Aniston (48) a Courtney Cox (53) vypadá jako babička. A možná je to lepší.

Údržba a mladistvý vzhled vyjdou „Rachel“ Jennifer Aniston na neuvěřitelných 37 milionů ročně! Nechirurgické facelifty, lasery, hloubkové čištění, vlastní kosmetička, kadeřník, trenérka a specialista na pleť. Díky tomu vypadá Jennifer skvěle. Ale musí na sobě neskutečně dřít a pořádně cálovat! Více ZDE.

Taková Courtney Cox je ze svého vzhledu nešťastná. Před rokem přiznala v americkém dokumentu, že se bojí podívat do zrcadla. Obličej má napíchaný botoxem a říká, že Hollywood nedovoluje svým herečkám stárnout důstojně. Tlak na věčné mládí je prý šílený. Ona se ale chce prý změnit a v zákrocích zvolnit.

Největší herecký úspěch má z trojice jmenovaných Jennifer Aniston, která je pravidelně obsazována do trháků. Courtney Cox to zkoušela v několika seriálech a Lisu také nebylo dlouho vidět. Naposledy se objevila v thrilleru Dívka ve vlaku a tento rok ji uvidíme hned ve dvou snímcích. Table 19 a Minišéf.