Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Dan Přibáň o fenoménu: Trabanty zdražily, ale my za to nemůžeme

+ Dalších 31 fotografií
Film
Uznávaného cestovatele a velkého člověka Dana Přibáně (43) jsme potkali na pražském Chodově mezi trabanty. Představoval zde svůj film Trabantem tam a zase zpátky. Při té příležitosti nám prozradil něco o tom, jak svět trabantistů podražil.

Trabant byl za komunismu vysmívaným vozidlem. Jenže uplynulo pár let a je z něj kult. Milovníci trabantů si dali dostaveníčko na Chodově. Cestovatel, dobrodruh, férový muž, sympaťák a hlavně milý člověk Dan Přibáň zde propagoval film Trabantem tam a zase zpátky.

Jedná se o skvělý film, který ukazuje, že každá cesta má začátek i konec. Že každá cesta začíná doma a doma by měla i končit. Není to jen film o cestě TAM, je to také film o cestě ZPÁTKY. Protože každé správné cestování je o dojemných návratech domů.

„Když jsme s trabanty začínali, tak nás nenapadlo, co všechno způsobíme. Dneska je to už fakt kult. Někteří trabantisté se zlobí, že jsme značku zpropagovali až moc, že všechno kolem trabantů podražilo. Ale podle mě jsme v tom nevinně, podle mě by díly na trabanty podražily i tak,“ smál se výtečně naladěný dobrodruh a životem protřelý srdcař.

Na film Trabantem tam a zase zpátky si rozhodně musíte zajít. Je to silný příběh o tom, že člověk se nikdy nevzdává, ani když jeho parťákem na cestě je tráboš. A kdo na film zatím jít nemůže, ať se podívá do fotogalerie.

Mohlo by vás zajímat

Další články