Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Dan Nekonečný (†52) měl dva sourozence: Sestra Lenka pro něj pláče, bratr Zdeněk zemřel!

Dan Nekonečný (†52) měl dva sourozence: Sestra Lenka pro něj pláče, bratr Zdeněk zemřel!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 26 fotografií
Rodinná tragédie
Dan Nekonečný (†52) si soukromí pečlivě střežil. O jeho sestře Lence, která žije v rodných Boskovicích, tak neměli mnozí ani tušení. Ještě více lidí ale nevědělo o zpěvákově bratrovi Zdeňkovi. Ten odešel na druhý břeh už před lety. Lenka tak zůstala úplně sama, oporou jí je ale Danova expartnerka Zuzana Kardová.

Kdyby sestra Dana Nekonečného (†52) Lenka neměla dvě dcery, zůstala by na světě už úplně sama. Ze smrti svého brášky, kterého jí vzal infarkt, se stále nemůže vzpamatovat.

O jednoho sourozence už přišla, před lety jí a Danovi zemřel bratr Zdeněk. Jelikož si Nekonečný hlídal, co ze svého soukromí pustí ven, mělo o jeho existenci tušení jen velmi málo lidí. "Víte, já ani neumím říct, jak moc mi chybí, stále tomu nemohu uvěřit, je to tak strašné, opravdu nevím, co bude dál," řekla zdrcená Lenka webu Blesk.cz.

„Oba jsem je tolik milovala, i když jsme každý žil jinde, ale byli jsme propojení a věděli o sobě. Zdeněk před lety zemřel a zůstali jsme tady už jen my dva s bráchou, protože i naši rodiče už zemřeli. Když mi před pěti lety odešel manžel, tak to byl Dan, kdo mi byl oporou. A teď už nemám ani jeho," svěřila dál.

Nekonečného sestra žije v rodných Boskovicích nedaleko Brna, po Danově smrti ale přijela do Prahy. Společně s jeho dlouholetou partnerkou Zuzanou Kardovou připravují pohřeb, který se uskuteční 4. dubna. Datum nese skrytou symboliku, protože zpěvákovým nejoblíbenějším číslem byla čtyřka.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy