Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Dan Bilzerian slaví 37. narozeniny: Milovník žen, drog a zbraní, který přežil svou smrt!

Dan Bilzerian si umí užívat život!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 22 fotografií
Dan Bilzerian má všechno, na co si zrovna vzpomene. Tisíce krásných slečen by udělalo cokoliv, aby s ním mohlo strávit pár dní na jeho soukromé jachtě, nebo v pořádné džungli. Tenhle král Instagramu má život jako na horské dráze. Kvůli svému šílenému životnímu stylu prodělal dokonce několik infarktů těsně po třicítce. Milionář dnes slaví 37. narozeniny a kupodivu se hodně uklidnil.

Dvacet tři milionů lidí sleduje každodenní život instagramového krále Dana Bilzeriana. Ten si díky penězům z hazardu žije jak se mu zlíbí. Ze všeho nejvíce miluje krásné a vnadné ženy, kterých má vždy kolem sebe dostatek.

Téměř každá z nich by udělala cokoliv, aby se mohla proslavit po boku milionáře. Dan Bilzerian se svým luxusem velmi rád pochlubí na sociálních sítích. Stejně tak jako pro ženy má slabost pro zbraně a auta.

Jeho život je poměrně hodně bouřlivý a nejednou přežil vlastní smrt. Krátce po třicátém roce života měl podle některých fanoušků Dan Bilzerian prodělat v důsledku hojného užívání drog tři infarkty.

V současné době ale všechny hodně překvapil a některé fanoušky začíná nudit. Dan se totiž snad poprvé v životě zamiloval do mladičké modelky Sofii Bevarly a ohromně se zklidnil.

Už neplní každodenně Insatgram svými excesy a drží se zpátky. Proto je také některými hodně kritizovaný, protože lidem chybí jeho starý a divoký život. Bilzerian dnes slaví 37. narozeniny a všichni jsou zvědaví, co předvede. Jestli vůbec něco…

Související články

Další články