Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Dan Bárta sebral fanynkám naději: Tajně si vzal jedinou televizní mluvčí na světě, která nepozná Jima Carreyho!

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Zpěvák Dan Bárta byl nakonec uhnán tiskovou mluvčí ČT Alžbětou Plívovou, která je od včerejška Bártová, protože neměla jediný důvod nechat si původní příjmení.

Bárta (45) se do krajně nerockerské akce pustil i přesto, že má z předchozího vztahu s expřítelkyní Kateřinou Procházkovou dceru Elišku a soužití s ním není jednoduché.

Ale s Alžbětou jsou spolu šest let, jeho milá je držák, a navíc má také hendikep - z důvodu blíže nespecifikované vady jako jediná mluvčí státní televize na světě nepozná amerického herce Jima Carreyho, což se ale může stát, ostatně sám autor článku zase nerozezná milenku Ondřeje Vetchého od jeho manželky, a co víc, o Carreym se v Beverly Hills také povídá, že nepozná Alžbětu Plívovou z Prahy.

Plívovou nečeká s Bártou lehký život. Zpěvák je sice chytrý, jemný a inteligentní, ale brzy bude klepat na vrata správy důchodového zabezpečení a chudák Alžběta bude mít za sedmnáct let na krku rozjívené a zřejmě po otci s opiáty a spol. experimentující děti v pubertě a k nim nemohoucího důchodce kverulanta s umělým vývodem z boku.

Ale je to jejich život a jejich svatba a nač myslet na to, co bude, když dnes tvoří ti dva tak krásný pár. Veselka byla logicky tajná, ani ne tak proto, že Bárta nemá rád bulvár, ale spíše takto se nepozná, že by bulvár stejně veselka nezajímala. Dan Bárta je totiž zpěvák s poměrně umělecky zaměřeným repertoárem pro náročné posluchače, tedy čtenáři bulváru ho prakticky neznají, stejně jako Českou televizi, kterou reprezentuje Plívová. Navíc se nepotvrdila původní informace slibující, že o půlnoci vyskočí z dortu Hari Zinhasovič, slavný trojník Jima Carreyho a souběžně Vlaďky Erbové

O svatbách v květnu navíc nemá cenu vůbec psát. Hlásit dopředu, že to špatně skončí a dobře to už kvůli tomu květnu skončit nemůže, proto je určitě dobře, že svatba proběhla v soukromí a sympatický pár si vše prožije stranou pozornosti dotěrných novinářů.

Související články

Další články